Muži 3.9.2011 Sokol Újezdec - Sokol Kovalovice

Střelci: domácí - Kolomazník Jiří (59 min.), Zaoral Pavel (82 min.)

hosté - Polách Marcel (7 min.), Táborský Petr (84 min.)

Karty: 18 min. ŽK Slaměník Radim, 40 min. ŽK Šídlo Tomáš, 70 min. ŽK Zouhar Jakub, 88 min. ŽK Václavíček Martin

Komentář k zápasu: trenér mužstva Stokláska Josef - "Do utkání jsme vstoupili pěknou kombinační akcí Slaměníka se Šídlem, kdy centr Slaměníka na zadní tyč neproměnil Zbožínek jasnou šanci a hlavou trefil jen tyč. V 7 minutě jsme vyklidili střed pole před naší bránou a hráč hostí se lehce dostal k zakončení, Stavař byl na ránu z bezprostřední blízkosti krátký. Od této chvíle bylo naše mužstvo v dobývání branky soupeře velmi netrpělivé. Veškeré naše akce začínali nákopem na stojící útočníky, kteří nebyli schopni neúplně přesné přihrávky zpracovat a míč u branky soupeře podržet. V první půli na sebe upozornil jen Slaměník zbytečnou žlutou kartou (zakopnutí míče) a Šídlo zbytečnou žlutou kartou (urážky protihráče). V poslední minutě Slaměník opět zakopl míč. Oba hráči mohou poděkovat rozhodčímu za shovívavost. Pokud by rozhodčí postupoval podle pravidel, tak jsme do druhého poločasu nastupovali v devíti. Druhý poločas byl z naší strany lepší. V 59 minutě se nám Kolomazníkem podařilo vyrovnat. Po vstřelené brance jsme byli lepším mužstvem, ale některé situace jsme řešili velmi špatně. Různá přečíslení jsme převážně řešili špatnou přihrávkou či ztrátou míče. Akce Slaměníka, Leciána a Kolomazníka volali po vstřelení gólu. V 82 minutě se nám Zaoralem podařilo otočit výsledek utkání. Chvíli po vstřelení vedouví branky jsme rozehrávali na útočné polovině v blízkosti šestnáctky soupeře standardní situaci, po které jsme dostali vyrovnávací branku. V závěrečném náporu se nám již nepodařilo utkání rozhodnout."