17.9.2011 TJ Sokol Újezdec - SK Hranice B

Komentář k zápasu: trenér mužstva Stokláska Josef - Utkání s vedoucím celkem soutěže začalo šancí soupeře, kterou včasným vyběhnutím zlikvidoval Stavař. V 6 minutě krásnou individuální akci od půli hřiště, kdy přešel přes čtyři hráče soupeře, zakončil střelou z šestnáctky Zbožínek. Míč skončil v levé šibenici. Od této chvíle se hrál velmi svižný fotbal s krásnými kombinačními akcemi od obou mužstev. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Ve 33 minutě hosté dlouhým nákopem a důsledným napadáním dostali Jiříčka pod tlak. Ten nepřesně přihrál a vzhledem ke špatnému postavení bránící čtveřice se hráč hostí dostal na střed velkého vápna a ranou k tyči překonal Stavaře. V závěru poločasu jsme se dostali pod tlak, který dospěl ke dvěma žlutým kartám Slaměníka s Václavíčkem. Do druhého poločasu Zaoral vystřídal Kolomazníka. Úvod druhého poločasu přinesl tlak našeho družstva, který vedl v 58. minutě k pěkné akci, kterou založil Šídlo přesnou přihrávkou na Václavíčka a ten střelou z 16 metrů nedal brankáři šanci.  Ihned po rozehrání z půlící čáry jsme na soupeře vyvinuli tlak, který vyvrcholil faulem před šestnáctkou. Přímý kop zahrával Šidlo a nádhernou ranou přes zeď nedal brankáři hostí šanci vůbec reagovat.  V 63. minutě byl v pokutovém území faulován Zaoral. K pokutovému kopu se postavil Slaměník, jehož špatně zahraný pokutový kop brankář chytil. Hned z následného protiútoku se hostům střelou z hranice velkého vápna podařilo snížit, kdy Stavařovi skákající míč podklouzl pod tělem.  Ještě jsme opět zahrozili několika slibnými akcemi, ale střely buď zlikvidoval brankář hostů nebo mířily vedle. Šanci Zaorala včasným  vyběhnutím zlikvidoval brankář hostů. V 88. minutě přišel trest. Střela z 22 metrů skončila za zády Stavaře a bylo vyrovnáno na 3:3. Závěrem utkání jsme dohrávali v deseti, kdy Lecián ze zadu a bez míče podkopl hostujícího hráče .Červená karta a utkání skončilo.
Hodnocení: Utkání s velmi dobrým soupeřem jsme herně zvládli. Hrál se krásný fotbal, padali krásné góly.Hráči bojovali a za jejich výkon je musím pochválit. Škoda jen individuálních taktických chyb. Zápas za stavu 3:1, provádění pokutového kopu se musí vyhrát.