Muži 24.9.2011 TJ Sokol Újezdec - Ústí B

Komentář k zápasu: trenér mužstva Stokláska Josef - Soupeř na dnešní zápas nastoupil v 10 hráčích. tento fakt jakoby naše hráče silně ovlivnil a po celé utkání se domnívali, že bez pohybu soupeře lehce předčí. Opak byl pravdou. Soupeř i v deseti lidech velmi dobře kombinoval a hlavně se po celou první půli velmi dobře pohyboval. Pohyb soupeře dělal našim hráčům velké problémy. Za celý poločas jsme si nevypracovali jasnou gólovou příležitost. Alespoň trochu radosti jsme se dočkali na konci první půle, když standardní situaci rozehrál ve 44. minutě Václavíček na Slaměníka a ten přesným centrem (svým bochánkem) našel Jančoviče ,který hlavou poslal míč do protipohybu brankáře. Po přestávce jsme přeci jen začali o trochu lépe než první poločas. Daleko více jsme byli na půli soupeře a v 51. minutě jsme opět využili standardní situaci. Dlouhý aut Jiříčka tečoval Šidlo hlavou na zadní tyč 2:0. V 59. minutě Zach po pěkné akci překonal brankáře 3:0. Za této situace došlo v 62. minutě ke střídání Šidla Zaoralem. V 67.minutě nastoupil Jurečka místo Kolomazníka. Chvíli poté Jiříček poslal do vyložené šance jediného útočníka soupeře a ten nabídnutou šanci využil ke snížení skóre 3:1. V 78. minutě  vstřelil důležitou čtvrtou branku Zaoral. V zápětí Stokláska střídal Zbožínka. Závěr zápasu byl v režii Jurečky, který svým spoluhráčům Jančovičovi a Stokláskovi předložil dvě ideální přihrávky, kteří  v 80. a 89. minutě uzavřeli skóre na konečných 6:1. Konečný výsledek zápasu je pro naše družstvo velmi příznivý, ale z ohledem na výkon družstva až překvapující. Výkon byl oproti minulému zápasu z Hranicemi minimálně o polovinu horší. V příštím zápase bude nutné výkon zlepšit.