Muži 15.10.2011 Dukla Hranice - TJ Sokol Újezdec

Komentář k zápasu: trenér mužstva Stokláska Josef - Vstup do zápasu nám dal zapomenout na předchozí zápasy, kdy se nám hra vůbec nedařila. Již ve 2. minutě Jiříček z přehledem využil nabídnutou šanci a otevřel skóre utkání.  V 5. minutě jej po nádherném uvolnění Václavíčka napodobil Kolomazník a rázem to bylo 0:2.  Soupeř do 10. minuty opustil svou polovinu hřiště jen při rozehrávání míče z půlky hřiště. V 15. minutě  jsem opět dokázali, že je možné z naší standardní situace u rohového praporku u soupeřovi branky dostat branku. To co my, mnoho mužstev nedokáže. Dlouhé autové vhazování Jiříčka soupeř odvrátil mimo šestnáctku a dlouhým odkopem poslal do sóla  jediného útočníka, který se pohyboval mezi naší obranou. Ten našim hráčům ukázal, jak dokáže být rychlý i ve svých 40 letech a pohodlně z hranice šestnáctky nedal Stavařovi šanci 1:2. Po inkasovaném gólu naši hráči přestali běhat a soupeř se najednou dostával k naší šestnástce daleko častěji. Zvýšený pohyb soupeře jsme často brzdili jen za cenu faulů. Z několika standardních situací nás soupeř asi 2x vážněji ohrozil, kdy stačilo málo a bylo vyrovnáno.  Od 30. minuty jsme opět zvýšili naše úsilí, které vedlo k vyloženým šancí Jiříčka s Kolomazníkem. Tito však v koncovce  postrádali klid a své šance neproměnili .Druhý poločas  začal z naší strany poněkud vlažněji než ten první. Přesto jsme se dostali k několika přečíslením, které jsme špatně vyřešili. V 61. minutě jsme na polovině soupeře rychle zahráli standardní situaci (aut) po kterém se v šestnástce pěkně uvolnil Kolomazník a ideálně našel před bránou  volného Jurečku, který vsítil svůj první mistrovský gól v kategorii mužů.  Po této brance bylo již prakticky rozhodnuto. Soupeř jakoby neměl sílu s vývojem utkání něco udělat.  Ve hře jej držel v tomto utkání nepřesný rozhodčí, který posuzoval zákroky na hřišti nějakým divným způsobem. Důležité je však upozornit na skutečnost, že naši hráči  místo toho, aby za stavu 0:2 soupeře dorazili další brankou, svou lehkovážnou hrou umožnili soupeři snížit a vrátit se do zápasu.