Muži 22.10.2011 TJ Sokol Újezdec - Slavoj Kojetín B

Komentář k zápasu: trenér mužstva Stokláska Josef - Poslední domácí zápas jsme začali v dobrém tempu. Již ve 2. minutě šel z boku sám na brankáře Kolomazník, ale vyloženou šanci neproměnil. Ve 12. minutě našel Zach na malém vápně samotného Skácela, ten však bránu soupeře neohrozil. Mezi 16. a 19. minutou  jsme se dostali k několika střelám, které však byly buď nepřesné nebo skončili v rukou brankáře ( Václavíček, Slaměník, Zbožínek). Ve 20. minutě dostal ideální přihrávku za obranu Šídlo, který přehodil brankáře a míč letící těsně mimo bránu se snažil dorazit do brány Kolomazník, ale trefil jen tyč. Soupeře jsme jasně přehrávali, ale skórovat se nám stále nedařilo.  Ve 40. minutě  Zach převzal za obranou soupeře kolmou přihrávku a s velkým klidem přehodil brankáře 1 : 0. Ve 42. minutě   Zacha v podobné šanci napodobil Kolomazník a bylo to 2 : 0. Při této šanci brankář soupeře hrubým způsobem nakopl Kolomazníka, který musel být poté vystřídán a ošetřen v nemocnici. Druhý poločas se nesl v klidném tempu, kdy soupeř nás vážněji neohrozil. V 60. minutě nejprve Šídlo po pěkné akci neproměnil vyloženou šanci a poté dostal za zakopnutí míče žlutou kartu. V 63. minutě Jiříček třetí brankou zařídil klid pro naše družstvo. V 77. minutě Václavíček nádhernou střelou z 25 metrů překonal brankáře soupeře a zvýšil na 4 : 0.  Závěr utkání  jsme opět absolutně nezvládli. V 87. minutě dostal druhou žlutou kartu Šídlo a stav hráčů na hřišti se vyrovnal. V 90. minutě Šídla napodobil Slaměník, který dostal hned kartu červenou a zápas jsme dohrávali v 9 hráčích.  Je pravdou, že rozhodčí měl při udělování karet dvojí metr, ale přesto všechno si naši hráči musí uvědomit, že tyto karty ubližují celému družstvu. Dostat dvě červené karty v závěru utkání, které je dávno rozhodnuto je na pováženou. Karty jsou udělovány neustále těm samým hráčům. Tito hráči by se měli nad svým chováním zamyslet. Pokud jste v zápase hledali situace, kdy nás soupeř nějak ohrozil, tak za zmínku snad stojí jen jedna situace z 29. minuty, kdy nejvyšší hráč soupeře přeskočil Stavaře a míč hlavou poslal vedle naší brány. Více k ohrožení naší brány nedošlo.