25.2.2012 TJ Sokol Újezdec - Sokol Velký Újezd

V pořadí druhý zápas zimního fotbalového turnaje na umělém povrchu Spartaku VTJ Lipník nad Bečvou odehrála bagárňa proti mužstvu Sokola Velký Újezd. Skóre zápasu otevřel po pěkné akci již ve 4. minutě Jiří Kolomazník. Na další gól si diváci museli počkat do 22. minuty, kdy se prosadil po důrazu v šestnátce opět Jiří Kolomazník. Další pěkné góly přidali v 50. minutě Jakub Zach, v 55. minutě snížil soupěř na 3:1, v 80. minutě zvýšil z penalty Tomáš Šídlo a konečně v 82. minutě upravil skóre na konečných 5:1 Martin Jurečka. Stínem utkání bylo zranění Tomáše Jiříčka, které by naštěstí nemělo být vážné a dva brutální fauly hostující branaře, za které byl po zásluze nuceně vystřídán.

Zahajovací sestava zápasu: v bráně Stavař; obrana Stokláska, Dočkalík, Jančovič, Slaměník; záloha Zbožínek, Smékal, Václavíček, Zach; útok Jiříček, Kolomazník. V průběhu zápasu naskočili Jurečka, Šídlo, Zouhar a Jüngling.

Penalty na zimním turnaji v Lipníku nad Bečvou. TJ Sokol Újezdec - Sokol Velký Újezd.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Penalta v provedení Tomáše Šídla, 80. minuta zápasu TJ Sokol Újezdec - Sokol Velký Újezd na zimním turnaji v Lipníku nad Bečvou.