3.3.2012 TJ Sokol Újezdec - Spartak Lipník "B"

V pořadí třetí zápas zimního turnaje v Lipníku nad Bečvou sehrálo mužstvo TJ Sokol Újezdec proti pořádajícímu Spartaku Lipník "B". Pohledný zápas se spoustou šancí na obou stranách okomentoval trenér Josef Stokláska: "Úvod zápasu byl z naší strany povedený. Dvakrát jsme ohrozili soupeře bez většího efektu. Ve 12. minutě vyloženou šanci spálil Kolomazník, který sám před brankářem mířil jen do něj. Ve 22. minutě Václavíček neproměnil pokutový kop a to byl signál pro soupeře, který zvýšil svou aktivitu. V závěru poločasu nás zachránil samotný soupeř, který své tři vyložené šance sám zahodil. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi vlažně a hned ve 48. minutě si Jiříček špatně postavil zeď, kterou soupeřův hráč lehce obstřelil a bylo to 1:0. Z naší hry se ztratila myšlenka a pohyb, čehož soupeř v 60. minutě opět využil pěknou střelou z 20 m a bylo to 2.0.
V závěru utkání jsme se ještě pokusili se zápasem něco udělat. V 79. minutě Václavíček pěknou střelou přes zeď snížil na 2:1. V samotném závěru se podařilo Kolomazníkovi využít svoji rychlost a důraz v šestnástce a vyrovnal na konečných 2:2."

Sestava: Jiříček, Stokláska, Jančovič,Dočkalík, Slaměník, Zbožínek, Smejkal, Václavíček, Zach, Žandovský, Kolomazník, stř. Číhal, Zouhar.