18.3.2012 FK Kozlovice - TJ Sokol Újezdec

Nádherné slunečné jarní počasí přilákalo na fotbal do Kozlovic poměrně hodně diváků. Troufám si říct, že ti co přišli určitě nelitují. Pohledné, plynulé utkání s pěknými kombinačními akcemi z obou stran ohodnotil trenér TJ Sokol Újezdec Josef Stokláska.

"Po včerejším utkání s Bochořem, jsme do zápasu vstoupili jako vyměnění. Se soupeřem hrajícím o tři třídy výš jsme byli v úvodu zápasu o něco lepší než soupeř. Po úvodním oťukávání jsme po standartní situaci ve 23. minutě udeřili jako první. Po faulu na Václavíčka z hranice šestnástky dobře vystřelil Slaměník. Brankář soupeře míč vytlačil pouze na břevno branky a pohotový Smékal dorazil míč do brány 0:1. I nadále jsme byli aktivní. V 28. minutě dlouhé autové vhazování zúročil Kolomazník, který hlavou zvýšil na 0:2. V závěru poločasu jsme zbytečnou chybou umožnili soupeři návrat do utkání. Po naší chybě došlo k faulu v pokutovém území a nabízený pokutový kop Kaďorek proměnil 1:2. Úvod druhého poločasu nám opět vyšel. V 52. minutě zahrával Slaměník rohový kop, který využil Dočkalík ke zvýšení stavu na 1:3. V 54. minutě kompenzoval sudí předešlý faul Slaměníka v pokutovém území a odpískal po faulu Zbožínka na Stoklásku pokutový kop, který opět proměnil Kaďorek 2:3. V této chvíli nás dostal soupeř pod tlak, který vyústil ve špatný odkop a Bernard pěknou střelou do šibenice v 60. minutě vyrovnal 3:3. Ve zbývající části utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou a utkání skončilo remízou.

Hodnocení: Domnívám se, že v tomto utkání nebyl znát rozdíl třech tříd. Na naší straně bylo více šancí ke skórování. V případě větších zkušeností bychom soupeře, hrající krajský přebor porazili.
Za předvedený výkon a hru je nutné naše hráče pochválit."

Sestava: Čech (brankář Želatovic), Jiříček, Žandovský, Dočkalík, Jančovič, Slaměník, Smékal, Lecián, Zbožínek, Václavíček, Kolomazník. Střídaní: Zouhar 60. minuta Žandovský, 67. Stokláska (Lecián).