25.3.2012 Sokol Soběchleby - TJ Sokol Újezdec

První západ mužů jarní části fotbalové soutěže dopadl neslavně. Ale jak vždy říkám, na všem špatném lze najít něco dobrého. Neplatí to jen o hře, ale také fanoušcích, kteří neváhali překonat nemalou vzdálenost do Soběchleb a přijeli podpořit naše fotbalisty. Určitě by se toho našlo ještě více, ale nechejme filozofování a přejděme rovnou na tradiční komentář trenéra.

Josef Stokláska:"k průběhu utkání lze jen konstatovat, že soupeř svou bojovností a vůlí zaslouženě zvítězil. Naši hráči přistoupili k utkání nějakým zvláštním způsobem. Celá obranná fáze mužstva, jako by neexistovala. Částečné probuzení přinesla až první branka v naší síti v 21. minutě zápasu, kdy rozhodčí nechal opakovat trestný kop z 20 metrů. Naši hráči soupeřova brankáře v prvním poločase ohrozili jen v 35. minutě, ale Skácel svou 100% šanci neproměnil.

Do druhého poločasu jsme vstoupili relativně o něco lépe. V 49. minutě Václavíček zakončil pěknou kombinační akci z pravé strany, střelou z hranice velkého vápna a vyrovnal tak na 1:1. V 72. minutě jsme po naší standardtní situaci propadli na polovině soupeře a domácí hráč běžel od půlicí čáry sám na bránu a z přehledem překonal Stavaře. V 80. minutě neproměnil vyloženou šanci Kolomazník, který sám před brankářem trefil jen jeho náruč. Bez další větší šance zápas skončil prohrou 2:1 na půdě posledního mužstva v soutěži.
Převážná část hráčů nepodala standardtní výkon. Překvapivé bylo, že zklamaly převážně opory mužstva."

Sestava: Stavař, Stokláska, Žandovský, Dočkalík, Jančovič, Skácel, Lecián, Václavíček, Zach, Jiříček, Kolomazník.
Střídání: 67. minuta Zouhar za Skácela, 78. minuta Jurečka za Stokláska, 89. minuta Číhal za Jančoviče.