21.3.2015 TJ Sokol Újezdec - FK Býškovice/Horní Újezd o.s. 2 - 1, pol. 1 : 0

Sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Dočkalík, Zach, Prachniar, Zbožínek, Koukal, Jurečka, Fikr.

Náhradníci: Zouhar, Pořízek, Hluzín, Pala.
Hodnocení trenéra:
V úvodu zápasu došlo k k oťukávání soupeřů. Ve 24. minutě individuální akce Zbožínka, narážečka Jurečky, střela na zadní tyč 1:0. Od této doby jsme byli v prvním poločase jednoznačně lepší. Naši převahu jsme však nebyli schopni využít ke zvýšení našeho vedení.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním rozhodnout utkání. V 50.minutě se dostal k odraženému míči Prachniar a svou pravou nohou neomylně z hranice vápna poslal míč k tyči 2:0.  Po vstřelení branky jsme se začali o výsledek utkání velmi bát. Soupeř zvýšil svou aktivitu, začali jsme prohrávat osobní souboje. V 62. minutě došlo k mnoha chybám, které vyústili ke vstřelení branky hostů 2:1. Se zvýšeným úsilím jsme na konec výsledek udrželi.
Hodnocení: První poločas jsme byli jednoznačně lepší než náš soupeř, ale připravené šance jsme špatně vyřešili. V druhé půli jsme po vstřelení branky ztratili úplně kontrolu nad zápasem. Soupeř  od 60. minuty byl jednoznačně lepší a jen s vypětím všech sil jsme vedení udrželi až do konce. Závěrem bych chtěl pochválit rozhodčí, kteří v tomto zápase nebyli vidět, což bylo pro zápas velmi dobře. Dále také soupeře, který až do konce zápasu se snažil s výsledkem něco udělat.