28.3.2015 FC Želatovice B – TJ Sokol Újezdec 2 - 0, pol. 1 – 0

Základní sestava: Kovář, Slaměník, Lecián, Jančovič, Dočkalík, Kolomazník, Prachniar, Zbožínek, Zach, Jurečka, Fikr

Náhradníci: Zouhar, Hluzín, Pořízek, Kobliha, Pala
Po počáteční oťukávání měl první velkou šanci v 7. minutě Kolomazník, který však ve vyložené šanci nechal vyniknout brankáře domácích. V 20. minutě jsme při vyvážení míče od vlastní branky udělali chybu, kterou domácí na dvakrát využili 1:0. V 37. minutě se do podobné šance jako Kolomazník dostal Slaměník, ale dopadl úplně stejně jako on. V samém závěru poločasu jsme vstřelili gól, který rozhodčí pro postavení mimo hru neuznal.
V druhém poločase se v 60. minutě dostal opět do vyložené šance Kolomazník, ale z malého vápna přestřelil branku. Poté jsme ve snaze o vyrovnání udělali chybu, kterou domácí opět využili a zvýšili na 2:0. Tento stav vydržel až do konce.

Hodnocení
V úvodu zápasu jsme měli míč více na svých kopačkách než domácí. Naši vyloženou šanci jsme neproměnili, kdežto domácí nabídnutou šancí nepohrdli a proměnili ji ve vedoucí branku. Poté jsme se snažili ještě do poločasu vyrovnat, ale již v zakládání akcí nám chyběl klid a mnoho jich končilo naší špatnou rozehrávkou. Přesto jsme měli ještě loženku, ale bohužel jsme ji opět neproměnili. V druhém poločase i přes snahu něco udělat s výsledkem, se nám nepodařilo z další loženky skórovat. Domácí využili naší chyby a vstřelením druhého gólu vlastně rozhodli zápas.