12.4.2015 Tělovýchovná jednota Sokol Soběchleby – TJ Sokol Újezdec 2 - 0, pol. 1 – 0

Základní sestava: Bořuta, Číhal, Zouhar, Kovář, Koukal, Zach, Lecián, Jančovič, Hluzín, Jurečka, Fikr

Náhradníci: Pala, Kobliha, Špunda, Dočkalík
Do první chyby v 15. minutě, kdy jsme po našem útoku dostali po rychlém protiútoku branku, se hrál vyrovnaný zápas. Poté se z našeho výkonu dá vyzvednout jen ve 41. minutě akce Dočkalíka, následný centr Fikra a střela z voleje Leciána, kterou domácí odvrátili na roh. Pak se dlouho z naší strany nic podstatného nedělo až do 80. minuty, kdy střelou ohrozil branku domácích Zach. V závěru utkání, kdy jsme se alespoň opticky snažili o vyrovnání, se domácí dostali do několika šancí a jednu z nich využili ke zvýšení.

Hodnocení
S přístupem hráčů k utkání se nelze divit takovému výsledku. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě, naši hráči nebyli schopni přepnout na vyšší rychlostní stupeň. Ne všichni hráči zvládají přípravu na zápas a jejich přístup lze jen těžko pochopit