1.5.2015 TJ Sokol Újezdec - Opatovice/Všech. B

Sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Dočkalík, Zach, Zbožínek, Prachniar, Koukal, Fikr, Jančovič.
Lavička: Zouhar, Hluzín, Kolomazník, Číhal, Jurečka.

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. V šancích se však ocitla obě mužstva. Hosté byli velice dobří po technické stránce a několikrát se dostali do velmi nebezpečných šancí. Naše šance Fikr s Leciánem neproměnili. V 38.minutě jsme udělali chybu v obraně, kterou hosté využili 0:1. V závěru poločasu jsme se snažili o vyrovnání a po standardní situaci se nám to podařilo. Odkop z brankové čáry trefil Jančoviče a bylo vyrovnáno 1:1.
Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou o vstřelení branky. Fikr v 55.minutě trefil tyč. V 59. minutě Kolomazník využil špatnou malou domů. Byl u míče dříve jak hostující brankář, přihrál Fikrovi, který měl velký problém trefit prázdnou branku pravou nohou. Na konec se mu to povedlo 2:1. V 70.minutě se ukázal Prachniar, který s 20m vystřelil krásnou ránu, kterou brankář hostů vyrazil na roh. V 73.minutě dorazil Prachniar střelu Kolomazníka 3:1. Ve zbývající části se dostali hosté ještě k jedné šanci, která neskončila gólem. My jsme po akci Koukala vstřelili Kolomazníkem. branku, ale rozhodčí posoudil postavení střelce jako ofsajd.
Hodnocení: V dnešním zápase se potkali dvě mužstva z horní poloviny tabulky a bylo to poznat. Hosté se představili jako velmi kvalitní mužstvo a my jsme konečně byli kompletní. Za předvedený výkon hráče musím pochválit a snad budou v takových výkonech pokračovat i proti mužstvům, které nemají takovou kvalitu, jako dnešní soupeř.