9.5.2015 Sport Club Stará Ves – TJ Sokol Újezdec 2 - 3, pol. 0 – 1

Základní sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Dočkalík. Zach, Prachniar, Jančovič, Koukal, Jurečka, Fikr

Náhradníci: Kolomazník, Špunda, Zouhar, Kobliha, Pala
Zápas měl být tabulkově jednoznačný. Nebyl. V první minutě pohrozil Fikr. Náš soupeř měl šanci hned ve 3 minutě, Bořuta vyrazil. Ve 4. minutě zkusil z dálky Prachniar a v 6 minutě se trefil Fikr 0 – 1. Následovala šance v 7. minutě Zacha, v 9. minutě opět vypálil Fikr, brankař chytil. Hrajeme stále před brankou domácích. Pár ojedinělých nájezdů na naši branku v klidu zneškodňoval Bořuta. Ve 14. minutě se domácí dostali do první vážnější šance, Bořuta opět vyrazil. V následujících minutách se stále častěji hraje před naší brankou. Domácí hráč po neúspěšné kličkované Slaměníka znovu před naší brankou, tentokrát zasáhl Dočkalík. Tentýž hráč opět střílí, Bořuta připraven. Ve 27. minutě konečně šance na naší straně, Jančovič se ale rozhodl pro přihrávku Prachniarovi, brankař vyrazil. Dva rohy po sobě jsme opět nevyužili. Ve 29. minutě faul na Koukala, další rohový kop. Jančovič honí obranu domácích, je z toho další rohový kop, Lecián minul. Ve 33. minutě zkusil z 30 metrů Koukal, krásná střela s tečí brankaře těsně nad branku. Rohový kop opět bez odezvy (ach ty naše standardky). Pak se ale něco stalo. Od 40. minuty hrají domácí celé 4 minuty před naší brankou, uvolnit se podařilo ve 44. minutě až Slaměníkovi, bohužel vpředu nikdo.
Druhý poločas začal opět tlakem domácích. V 52. minutě po faulu Jančoviče se k míči postavil nejzkušenější hráč domácích Zemánek a neomylně 1 – 1. Do minuty to bylo 2 – 1. Pak jsme jenom bránili a bránili. Snaha v 58. minutě Fikra o penaltu právě mu přinesla žlutou kartu. V 62. minutě vystřídal Jurečku Kolomazník. V 66. minutě se do šance dostal Jančovič, brankař vyrazil. V 68. minutě se po 4 rohových kopech za sebou trefil Lecián a srovnal na 2 – 2. Hraje se nahoru dolů. V 72. minutě faul na Fikra, nepřímý kop neproměnil Slaměník. 72. minuta šance Prachniara, nad. 76. minuta šance Fikra, nic. Hned poté šance Leciána, nic. V 82. minutě zfaulován Koukal, kope Slaměník, nic. V 83. minutě to konečně vyšlo Kolomazníkovi, 2 – 3. V 87. minutě jsme ještě takticky vystřídali Koukala za Špundu.

Hodnocení
Dnešní zápas našemu mužstvu nevyšel. Standardní situace absolutně nevyužíváme ve svůj prospěch. Střílíme jak na střelnici, ale slepými náboji. Se štěstím jsme ulovili 3 body a posunuli jsme se v tabulce na 2. místo.