16.5.2015 TJ Sokol Újezdec – Tělovýchovná jednota Sokol Lazníky 0 - 1, pol. 3 – 1

Základní sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Koukal, Kolomazník, Prachniar, Jančovič, Zach, Jurečka, Fikr

Náhradníci: Zouhar, Hluzín, Špunda, Číhal, Pala
V úvodu zápasu jsme se dostali do několika slibných šancí, které jsme však špatně vyřešili. Poté jsme se dostávali do šancí velmi sporadicky. Hosté pak využili naší chyby a z jediné šance otevřeli skóre 0:1. Tak skončil i první poločas.
V úvodu druhé půle jsme sice zvýšili svou aktivitu, ale do zápasu nás dostala až vlastní branka hostů. Po vyrovnání bylo najednou na hřišti jen jedno mužstvo. Dokázali jsme vstřelit další dvě branky a závěr zápasu byl jasně v naší moci.

Hodnocení
Celý první poločas jsme prochodili a po obdržené brance jsme najednou nevěděli, co máme dělat. Čekali jsme, že se soupeř porazí sám, ale on kladl velký odpor. V druhé půli jsme přece jen zvýšili svou aktivitu, která vedla ke vstřelení branek a ke konečnému vítězství. Výkon celého mužstva byl však velmi špatný a někteří hráči se v průběhu utkání dělali co chtěli.