24.5.2015 SK Bochoř - TJ Sokol Újezdec 3 - 8

Sestava: Bořuta, Slaměník, Kovář, Lecián, Koukal, Zach, Jančovič, Prachniar, Zbožínek, Jurečka, Fikr.

Náhradníci: Číhal, Zouhar, Kolomazník, Špunda, Hluzín, Dočkalík
Konec 1.minuty a Kovář našel Zbožínka v ideálním náběhu 0:1. V 8.minutě rozjel další pěknou akci Jančovič a před prázdnou bránou Fikr nezaváhal 0:2. V 15.minutě skončil volný přímý kop Slaměníka v šibenici 0:3. V 19.minutě po rohu Slaměníka dorazil po skrumáži před bránou míč do sítě Zach 0:4. V 29.minutě jsme vyrobili v obraně hrubou chybu 1:4. Následovalo několik šancí domácích, které neskončili gólem. V 45.minutě předvedl pěknou akci Lecián se Slaměníkem a Zachem a před prázdnou bránou dorážel Zbožínek 1:5.
Druhá půle začala stejně jako první. V 48.minutě rozehrál Slaměník s Jurečkou roh, kdy Slaměník našel ideálně Jančoviče 1:6. V 55.minutě se snažil domácí dostat zpět do hry Kovář, který namazal domácím do brejku 2:6. V 70.minutě si Slaměník před bránou našel volného Jurečku, který místo vstřelení branky trefil tyč a až následná oprava Prachniara skončila v síti 2:7. V 74.minutě další chyba naší obrany 3:7. V 87.minutě uzavřel skóre zápasu z penalty po faulu na Prachniara Kovář 3:8.

Hodnocení: V dnešním utkání hráči ukázali, že hrát dopředu umí. Na druhou stranu hra dozadu byla strašná. Za rozhodnutého stavu jsme domácí pustili do mnoha gólových situací, které jsme s velkým štěstím přečkali jen s jedním obdrženým gólem. Poločas klidně mohl skončit výsledkem 4:5. Hrubými chybami při bránění si někteří hráči kazí svůj jinak dobrý výkon směrem dopředu