30.5.2015 TJ Sokol Újezdec – FK Spartak Lipník nad Bečvou B 1 - 0, pol. 6 – 0

Základní sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Dočkalík, Špunda, Prachniar, Jančovič, Kolomazník, Jurečka, Fikr

Náhradníci: Pořízek, Hluzín, Pala
V prvních pěti minutách jsme se dostali 4x do postavení mimo hru. V 10. minutě si Kolomazník ideálně zpracoval míč a z hranice velkého vápna umístil míč těsně k tyči, 1:0. Od této chvíle jsme své šance špatně řešili (špatná přihrávka, nepřesná střela, špatný první dotek). Ve 38. minutě Slaměník neproměnil pokutový kop za ruku soupeře.
V druhém poločase ve 51. minutě zopakoval Kolomazník akci z prvního poločasu a zvýšil na 2:0. V 58. minutě Fikr selhal ve vyložené šanci. V 61. minutě zpracoval ideálně míč Lecián a nedal brankáři šanci, 3:0. V 64. minutě pěkná akce Jančoviče skončila přihrávkou na Fikra a ten nabídnutou šanci proměnil, 4:0. V 67. minutě využil Kolomazník svou rychlost a zvýšil na 5:0. V 90. minutě Fikr našel ve vápně Pořízka a ten zvýšil na konečných 6:0.

Hodnocení
Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním špatný pohyb a velmi nepřesné přihrávky. Za stavu 1:0 nás vynikajícím zákrokem podržel Bořuta, který chytil samostatný nájezd hostů. V druhém poločase zvýšený pohyb a zlepšené zakončení, které vedlo k jasné výhře. Nutno však podotknout, že hosté hráli celý zápas v 10 lidech, kdy jim v závěru docházely síly. Hráčem utkání byl Kolomazník, který po dlouhé době ukázal velkou chuť do fotbalu.