6.5.2015 Tělovýchovná jednota Sokol Skalička – TJ Sokol Újezdec 0 - 1, pol. 1 – 1

Základní sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Koukal, Zach, Prachniar, Zbožínek, Kolomazník, Jurečka, Fikr

Náhradníci: Jančovič, Dočkalík, Číhal, Hluzín, Špunda
Ve 3. minutě promarnil Fikr vyloženou šanci a nastřelil domácího brankáře. V 10. minutě se domácí dostali do jediné více nebezpečné akce, kterou faulem na hranici velkého vápna zastavil Lecián. Následný přímý kop po teči ve zdi odvrátil Lecián na roh. V prvním poločase to bylo ze strany domácích vše. Naši hráči si vypracovali ve zbývající části ještě několik šancí, avšak vyložená šance Zbožínka skončila mimo a střely Fikra a zakončení Slaměníka hlavou skončilo na tyči. V závěru poločasu se dostal ke střele Zbožínek, který zaskočil domácího brankáře, 0:1.
Druhý poločas zvýšili domácí aktivitu a jejich nakopávané míče nám začali dělat problémy. Přesto jsme měli další šance ke zvýšení. Pěkná akce Koukala a následný centr do malého vápna našel hlavu Kolomazníka a ten trefil břevno domácí branky. Chvíli poté se dostal k míči Jančovič, který trefil tyč. Po našich neproměněných šancích přišel trest. Po chybě před velkým vápnem se míč dostal k domácímu střelci a ten nezaváhal, 1:1. Do konce utkání zbývalo asi 20 minut, ale žádné mužstvo nedokázalo své polo šance proměnit.

Hodnocení
Jednalo se utkání, dvou poločasů, v prvním, kdy jsme hráli z kopce, jsme neproměnili své šance. Pokud by byl poločas 0:3 nebo 0:4, asi by bylo rozhodnuto. V druhé půli jsme byli horší než domácí, ale pokud bychom proměnili alespoň jednu šanci, tak bychom zvítězili.