13.6.2015 TJ Sokol Újezdec – FK Hustopeče n. B. 7 - 2, pol. 3 – 1

Základní sestava: Bořuta, Slaměník, Lecián, Kovář, Dočkalík, Kolomazník, Prachniar, Zbožínek, Koukal, Jančovič, Fikr

Náhradníci: Jurečka, Hluzín, Číhal, Pala, Špunda
Od úvodu zápasu byli naši hráči lepší než soupeř. V 10. minutě vystřelil Prachniar, střelu prodloužil hostující obránce, 1:0. Ve 23. minutě centr před bránu trefil na zadní tyč Kolomazník a od břevna se míč odrazil do sítě. Ve 35. minutě centr Dočkalíka po chybě brankáře dorazil Fikr, 3:0. Ve 44. minutě jsme po rohu hostí inkasovali i my, 3:1.
Vstup do druhé půle nám vyšel. Ve 48. minutě centr Kolomazníka proměnil v klidu Fikr, 4:1. V 52. minutě se podařilo Zbožínkovi dorazit míč do brány až jako třetímu dorážejícímu hráči, 5:1. V 60. minutě utekl Kolomazník všem a před prázdnou bránu našel Jančoviče, 6:1. V 64. minutě jsme udělali chybu před vlastní brankou a soupeř snížil, 6:2. V 84. minutě se dostal do úniku Fikr, který uzavřel skóre na konečných 7:2.

Hodnocení
Zápas nám vyšel na výbornou. Pěkné akce, hodně branek. Škoda jen, že se nedokážeme vyvarovat chyb v obraně. Výbornou sezonu jsme zakončili vysokým vítězstvím.