26.7.2015 Příprava TJ Sokol Pavlovice – TJ Sokol Újezdec 2 - 3, pol. 2 – 1

Základní sestava: Vaculík, Slaměník, Kovář, Jančovič, Dočkalík, Zach, Lecián, Václavíček, Di Cuia, Kolomazník, Fikr

Náhradníci: Jurečka, Málek, Kobliha, Kolář, Šidlo, Pala, Číhal
V průběhu prvního poločasu jsme byli lepším týmem, ale slibně se rozvíjející akce jsme nedotáhli ke zdárnému konci. V 30. minutě našel střídající Šidlo rozběhnutého Kolomazníka a ten svou šanci proměnil, 0:1. O chvíli později se dostal Kolomazník do další vyložené šance, ale svou šanci nedokázal využít. Ihned z protiútoku jsme udělali v obraně hrubou chybu a domácí vyrovnali, 1:1. O pár minut později další hrubka na naší polovině a domácí vedli 2:1.
V druhém poločase jsme zvýšili trochu svou iniciativu, která skončila pěknou střelou Di Cuia, 2:2. V závěru zápasu udělali domácí chybu v obraně, kterou využil Kobliha ke vstřelení vítězné branky. Pár minut před koncem slibně se rozvíjející akci Slaměníka hasil domácí hráč faulem, který tak Slaměníkovi zabránil ke zvýšení skóre. Stínem utkání bylo nezaviněné zranění 2 domácích hráčů a našeho Václavíčka.