1.8.2015 Příprava TJ Sokol Doloplazy – TJ Sokol Újezdec 2 - 1, pol. 1 – 0

Základní sestava: Bořuta, Slaměník, Kovář, Jančovič, Vrána, Mazur, Lecián, Václavíček, Koukal, Jurečka, Kolomazník

Náhradníci: Šídlo, Číhal, Vaculík
Po opatrném začátku jsme ve 12. minutě udělali hrubku v obraně, kterou domácí potrestali, 1:0. V 15. minutě centr Kolomazníka netrefil Mazur. Ve 27. minutě centr Koukala poslal Jurečka do břevna. V prvním poločase ještě Jurečka nedosáhl na centr Kolomazníka.
V 50. minutě po centru Vrány trefil Lecián opět břevno. V 60. minutě po závaru v domácím vápně Kolomazník netrefil míč na malém vápně a následnou dorážku Václavíčka vykopl na brankové čáře domácí brankář. V 66. minutě Kolomazník netrefil bránu. V 68. minutě vyrazil brankář domácích Slaměníkův trestný kop na roh. V 70. minutě Kovář špatně odhlavičkoval a domácí zvýšili na 2:0. V 78. minutě Kolomazník sám před brankářem zaváhal. V 80. minutě Kolomazník svůj únik proměnil, 2:1.
Hodnocení: Zápas rozhodly naše chyby a neproměňování našich šancí. Pokud by jsme své šance lépe zakončovali, mohl být výsledek zápasu opačný.