8.8.2015 TJ Sokol Újezdec - Sokol Horní Moštěnice 3 - 0, pol. 2 - 0

Základní sestava: Vaculík, Slaměník, Kovář, Lecián, Vrána, Koukal, Václavíček, Jančovič, Zbožínek, Kolomazník, Fikr

Náhradníci: Jurečka, Dočkalík, Šidlo, Zach, Číhal
V úvodu zápasu se nám v 5. minutě podařila pěkná akce, kterou dorážkou zakončil Fikr, 1:0. Po vstřelené brance jsme byli lepší než hosté, ale vyloženou šanci jsme až do závěru poločasu neměli. Ve 45. minutě byl v pokutovém území faulován Václavíček, ale rozhodčí ho ocenil žlutou kartou za filmování. Z následného vhazování Václavíčka Kolomazník nedal brankáři šanci a zvýšil na 2:0. Hosté za celý poločas ohrozili naši bránu velmi sporadicky, spíše po našich chybách než po vypracovaných šancích.
Ve 47. minutě se opakovala akce ze 45. minuty. Václavíčkův aut Kolomazník poslal hlavou do sítě, 3:0. Ve zbývající části zápasu jsme si nevypracovali žádnou vyloženou šanci a náznaky šancí se hostům podařilo odvrátit. Hosté se do vyložené šance dostali až v samém závěru, ale našeho brankáře se jim nepodařilo překonat.

Hodnocení: Podařil se nám vstup do obou poločasů, ale i závěr toho prvního. Všichni hráči odvedli velmi spolehlivý a obětavý výkon a i vzhledem k počasí je musím pochválit. Odehráli velmi dobrý zápas.