22.8.2015 TJ Sokol Újezdec – TJ Vrchoslavice 3 - 0, pol. 2 – 0

Základní sestava: Vaculík, Slaměník, Lecián, Kovář, Vrána, Zbožínek, Jančovič, Václavíček, Di Cuia, Kolomazník, Fikr

Náhradníci: Koukal, Šidlo, Jurečka, Dočkalík, Bořuta
V 7. minutě po akci Zbožínka s Václavíčkem přišel centr před branku na Kolomazníka, který si míč zpracoval, ale než stačil vystřelit, tak mu míč ukopl Fikr, 1:0. V 10. minutě vhodil dlouhý aut před bránu Václavíček, který na zadní tyči trefil Zbožínek, 2:0. V 30. minutě si hosté po centru před bránu vstřelili málem vlastní branku a následnou dorážku poslal Di Cuia do tyče. Hosté v průběhu první půle měli jednu velkou šanci, ale tu nedokázali proměnit.
V druhé půli jsme se nedostali k vážnějšímu ohrožení branky. V 78 .minutě hosté kopali penaltu, kterou hostující hráč poslal do tyče. V 82 .minutě hosté trefili břevno. V 87. minutě měl vyloženou šanci Di Cuia, ale neproměnil. V 90. minutě Jurečka na hranici ofsajdu převzal míč a přeloboval brankáře, 3:0.
Hodnocení: Do 20. minuty jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. Svou převahu jsme vyjádřili hned dvakrát. V druhé části prvního poločasu a celý druhý poločas jsme nedokázali delší dobu podržet míč. Velmi jednoduše jsme ztráceli míče a tím jsme soupeři dávali velkou šanci k ohrožení naší branky. V závěru jsme s velkým štěstím přečkali šance hostů. Zápas jsme nakonec dovedli k vítěznému konci. Hráči odvedli velmi snaživý výkon.