30.8.2015 FK Troubky o. s. – TJ Sokol Újezdec 2 - 0, pol. 2 – 0

Základní sestava: Vaculík, Slaměník, Lecián, Kovář, Vrána, Koukal, Jančovič, Václavíček, Di Cuia, Fikr, Kolomazník

Náhradníci: Jurečka, Šídlo, Dočkalík, Číhal, Pala, Bořuta
Úvod zápasu byl z obou stran opatrný. V 16. minutě se dostal do gólové šance Kolomazník, ale vystřelil mimo bránu. Ve 30. minutě jsme inkasovali ze standardní situace, 1:0. Těsně před přestávkou jsme udělali další chybu, 2:0.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním alespoň vyrovnat. Snaha vedla k chybám v obraně. V 52. minutě domácí hráč ve vyložené šanci překopl z 5m naši bránu. V závěru utkání, kdy jsme se snažili vstřelit gól, si domácí vytvářeli jednu gólovku za druhou. Vlastní neschopností, ale také velmi dobrými zákroky našeho brankáře Vaculíka, branku nestřelili.
Hodnocení: Utkání jsme si nejspíš prohráli už před výkopem. Zdravotní stav několika hráčů jim neumožnil odvést svůj nejlepší výkon. Domácí v první půli ukázali, jak se z minima šancí dají vstřelit branky a pak si už zápas pohlídali.