5.9.2015 TJ Sokol Újezdec – Fotbalový klub Nemilany 1 - 3, pol. 0 – 1

Základní sestava: Vaculík, Slaměník, Kovář, Lecián, Vrána, Di Cuia, Jančovič, Václavíček, Koukal, Kolomazník, Fikr

Náhradníci: Dočkalík, Jurečka, Šidlo, Číhal, Málek
Hned od začátku zápasu hosté ukázali, jak se budou v průběhu utkání prezentovat. Byli velmi pohybliví a důrazní. V 15. minutě jsme na půlicí čáře udělali chybu, která skončila centrem do vápna a míč v naší brance, 0:1. Ve 24. minutě jsme hned třikrát mohli vyrovnat. Fikr překonal brankáře, ale obránce hostí míč odhlavičkoval z brankové čáry. Slaměníkovu dorážku chvíli poté brankář vyrazil na roh. Z rohu ve vyložené šanci Jančovič branku přestřelil. Ve zbývající části poločasu jsme se dostali ještě ke střele, Di Cuia však vystřelil velmi slabě.
V úvodu druhé půle jsme Václavíčkem z volného přímého kopu z 25 m vyrovnali, 1:1. V 55. minutě vzal zbývající část utkání do svých rukou hlavní rozhodčí, který vyloučil Václavíčka. O pár minut později hostujícího hráče za faul na žlutou kartu však ne. Po vyloučení se hrál fotbal převážně na naší polovině. V 68. minutě udělal Vaculík hrubou chybu, z které hosté zvýšili na 1:2. V závěru utkání, kdy jsme se snažili o vyrovnání, jsme v rozehrávce udělali chybu, kterou hosté využili 1:3.
Hodnocení: Hosté se ukázali jako velmi kvalitní tým. Byli velmi pohybliví a důrazní. Remízový zápas se šťastným koncem pro hosty. I když tomuto výsledku velmi pomohl hlavní rozhodčí, který svůj dobrý výkon znehodnotil 2 až 3 rozhodnutími, které následně ovlivnily výsledek zápasu. Nás poslal do oslabení, ale pokud by postupoval v souladu s pravidly fotbalu, tak jsme my v tuto dobu hráli asi 20 minut proti 10 a kdo ví, co by se na hřišti odehrálo.