12.9.2015 FK Slavoj Kojetín/Koválovice B – TJ Sokol Újezdec 1 - 0, pol. 0 – 0

Základní sestava: Vaculík, Slaměník, Kovář, Lecián, Dočkalík, Koukal, Jančovič, Zbožínek, Vrána, Kolomazník, Fikr

Náhradníci: Di Cuia, Málek, Jurečka
Od začátku zápasu jsme se snažili více držet míč než ohrozit branku domácích. V průběhu celého poločasu se do šancí v podstatě dostávali jen domácí. V 9. minutě střela těsně nad, v 16. minutě snaha o lob Vaculíka skončila těsně nad, ve 22. minutě přímý kop domácí těsně nad. Ve 24. minutě první náznak naší šance skončil ztrátou míče Kolomazníka a následným protiútokem. Ve 26. minutě chytil loženku domácích Vaculík, ve 29. minutě po nedorozumění Leciána s Vaculíkem hasil na poslední chvíli šanci domácích Kovář. V 32. minutě jsme poprvé v zápase vystřelili, Zbožínek vysoko přestřelil. V 33. minutě chytil další loženku Vaculík a ve 42. minutě šance domácích skončila těsně vedle tyče. Ve 45. minutě jsme se dostali do brejku, který skončil faulem domácí brankáře na Fikra a pokutovým kopem. Slaměník však naši šanci neproměnil. Brankář domácích jeho střelu chytil. Rozhodčí poločas ukončil. Poté se strhla před domácí brankou strkanice, která skončila žlutou pro Slaměníka.
V 52. minutě Zbožínek a následně Koukal zabránili brance domácích. V 59. minutě dostali domácí stejnou výhodu pokutového kopu, ale na rozdíl od nás, branku vstřelili, 1:0. V 73. minutě domácí opět zahrozili, ale překopli naši branku. V závěru utkání jsme se snažili vyrovnat, ale přes několik nebezpečných akcí, jsme tyto nedotáhli do úspěšného konce.

Hodnocení: Domácí si v zápase vytvořili velmi hodně brankových příležitostí a jen s velmi velkým vypětím jsme v prvním poločase udrželi čisté konto. Celý zápas rozhodla neproměněná penalta a následný zkrat Slaměníka. Domácí výhra byla naprosto zasloužená. Pokud bychom v tomto zápase získali bod, byla by to pro nás vlastně výhra.