15.9.2015 TJ Sokol Újezdec – TJ Sokol Ústí 0 - 6, pol. 0 – 3

Sestava: Vaculík, Dočkalík, Kovář, Lecián, Vrána, Kolomazník, Šídlo, Jančovič, Koukal, Di Cuia, Fikr

Náhradníci: Slaměník, Kobliha, Číhal
V úvodu zápasu se nám dařilo držet míč a soupeři jsme nedovolili vážněji ohrozit Vaculíka. Ve 13. minutě jsme na půli soupeře rozehráli volný kop takovým způsobem, že hosté z brejku vstřelili gól, 0:1. Ve 22. minutě jsme soupeři nabídli další šanci ke skórování, 0:2. Ve 45. minutě jsme se dostali do první velké šance, kdy Fikr poslal míč do tyče. Hosté hned z protiútoku získali roh, po kterém vstřelili třetí gól, 0:3.

Do druhé půle jsme vstoupili opět chybou, kdy v 53. minutě jsme stejně jako v první půli rozehráli volný kop na půli soupeře a soupeř z protiútoku vstřelil gól, 0:4. V 58. minutě hosté zvýšili na 0:5 a v 64. minutě po chybě Vaculíka na 0:6.

Hodnocení: Soupeř nám ukázal, jak se využívají chyby soupeře. Naše chyby jednoznačně trestal. Rozdíl v kvalitě mužstev byl, přesto byla škoda, že jsme nevynucenými chybami vítězství soupeři usnadnili.