19.9.2015 TJ Sokol Újezdec – TJ Sokol Ústí 2 - 2, pol. 1 – 0

Základní sestava: Vaculík, Slaměník, Kovář, Vrána, Dočkalík, Koukal, Jančovič, Václavíček, Zbožínek, Šídlo, Fikr
Náhradníci: Kolomazník, Číhal, Pořízek
Hned v 7. minutě spálil tutovku Dočkalík, který na zadní tyči poslal míč mimo bránu. Ve 30. minutě Fikr sám před brankářem napálil míč do něj. Ve 32. minutě propadl dlouhý aut Koukala k Šídlovi a ten otevřel skóre, 1:0. Ve 41. minutě se ke střele na hranici vápna dostal Šídlo, ale jeho slabou střelu do středu branky brankář kryl.
Ve 49. minutě individuální akce Zbožínka vedla ke zvýšení našeho vedení, kdy Fikr před bránou nezaváhal, 2:0. V 61. minutě jsme v obraně udělali chybu, kterou hosté střelou z 20 metrů potrestali 2:1. V 76. minutě další chyba na půlce vedla k rychlému protiútoku a srovnání stavu na 2:2.
Hodnocení: Do zápasu jsme nastoupili s 11 zdravými hráči a podle toho zápas také vypadal. Ostatní hráči nastoupili, jakoby se nechtěli zranit a zápas dohráli nezraněni. Přesto jsme zápas měli při vedení 2:0 jednoznačně dovést do vítězného konce. U většiny hráčů jsem postrádal větší zápal pro hru a snahu chtít vyhrát.