26.9.2015 TJ Sokol Újezdec – TJ Dub nad Moravou 3 - 2, pol. 0 – 1

Základní sestava: Vaculík, Slaměník, Jančovič, Kovář, Dočkalík, Kolomazník, Šídlo, Václavíček, Di Cuia, Fikr, Málek

Náhradníci: Pořízek, Jiříček

Hned v 1. minutě se dostal po akci Fikra do gólovky Málek, ale ukopl si míč. Ve 4. minutě vystřelil z hranice velkého vápna Václavíček a orazítkoval tyč. V 10. minutě vyrobil hrubku Jančovič a hosté pohodlně otevřeli skóre, 0:1. Ve 20. minutě spálil tutovku Fikr. Ve 41. minutě Di Cuia ze 2 metrů překopl bránu.
V 58. minutě hrubka na půlce, 0:2. V 68. minutě po další hrubce chytil Vaculík tutovku hostí. V 68. minutě se dostal opět ke střele Václavíček a prostřelil hostujícího brankáře, 1:2. V 73. minutě spálil další tutovku Fikr. V 78. minutě se po dlouhém autu Jiříčka dostal k míči Jančovič a prostřelil vše, 2:2. V 85. minutě byl faulován Václavíček, který následný přímý kop poslal kolem zdi do brány, 3:2. V 88. minutě kopali hosté trestný kop z místa jako Václavíček a od vyrovnání nás vynikajícím zákrokem zachránil Vaculík, který míč ze šibenice vyrazil.
Hodnocení: I přes silně kombinovanou sestavu jsme do zápasu vstoupili aktivně a hned v úvodu si vypracovali dvě gólové situace. Naši aktivitu přibrzdila hrubka Jančoviče a poté neproměňování šancí. V druhé půli jsme opět vyrobili několik hrubek a bylo velké štěstí, že jsme neprohrávali 0:3. Po snižující brance jsme najednou začali více běhat a tím přehrávat hostující hráče. Zvýšená aktivita vedla nejprve ke srovnání Jančovičem a posléze k vítězné brance Václavíčka.
Na závěr bych chtěl hráče pochválit za zvýšenou bojovnost a touhu po vítězství, ale také některé hráče napomenout za své chování na hřišti.