3.10.2015 TJ Haná Nezamyslice – TJ Sokol Újezdec 3 - 0, pol. 1 – 0

Základní sestava: Kovář, Dočkalík, Lecián, Vrána, Di Cuia, Kolomazník, Jančovič, Václavíček, Zbožínek, Šídlo, Fikr

Náhradníci: Pořízek, Perutka, Málek
Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. V 17. minutě udělal Lecián chybu při rozehrávce a poté při následném centru před bránu neuhlídal domácího útočníka, 1:0. Ve 24. minutě jsme se poprvé dostali k vážnějšímu ohrožení soupeře, kdy brankář domácích vyrazil Kolomazníkovu střelu na roh. Ve 28. minutě se po standardní situaci dostal k hlavičce Lecián, brankář vyrazil.
V 51. minutě se dostal ke střele Zbožínek, ale domácí brankář byl opět na místě. V 70. minutě jsme v rohu vápna zbytečně faulovali a domácí penaltu využili, 2:0. V 75. minutě poslali domácí přihrávku za obranu, na kterou nedosáhl Dočkalík, 3:0.
Hodnocení: Zápas ovlivnila nepřítomnost Vaculíka, Slaměníka a Koukala a chyba Leciána v úvodu zápasu. Po obdržené brance jsme byli až do konce poločasu lepším mužstvem, ale nedokázali jsme si vytvořit žádnou vyloženou šanci. Po obdržení druhé branky bylo rozhodnuto.