10.10.2015 TJ Sokol Újezdec – TJ Pivín 2 - 4, pol. 0 – 2

Základní sestava: Vaculík, Koukal, Lecián, Kovář, Di Cuia, Zbožínek, Václavíček, Jančovič, Vrána, Kolomazník, Fikr

Náhradníci: Dočkalík, Šídlo, Perutka, Málek

Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Ve 3. minutě vytáhl hostující brankář hlavičku Kolomazníka na roh. V 5. minutě Zbožínek na penaltě sám před brankářem poslal míč vedle branky. V 11. minutě po faulu na unikajícího Kolomazníka poslal Václavíček trestný kop nad bránu. Ve 32. minutě opět výborná akce Kolomazníka, jehož střelu brankář vyrazil před Fikra, ale ten neprostřelil obránce na brankové čáře. Ve 44. minutě se dostali do první vážnější akce hosté, kdy centr z pravé strany poslali na vápno a jejich útočník z voleje nádherně trefil, 0:1. Ve 45. minutě na půli fauloval Zbožínek. Následný trestný kop do vápna našel hlavu nabíhajícího útočníka, 0:2.
Ve 47. minutě měl šanci ke snížení Kolomazník, ale jeho hlavička šla těsně nad. Ve 48. minutě tři naši obránci nebyli schopni od půlky zastavit jediného útočníka hostí, který vybojoval roh. Následný centr skončil opět na hlavě hostí a Vaculík nestačil zareagovat, 0:3. V 66. minutě se Leciánovi podařilo po přihrávce Kolomazníka snížit. V 73. minutě naši obránci opět připravili šanci hostům a ti ji využili, 1:4. V 90. minutě střela Kolomazníka skončila od tyče v bráně, 2:4.

Hodnocení: Pokud neproměníme ani takové šance jakou měl Zbožínek, tak nemůžeme vyhrát. Pokud budeme připravovat soupeři tolik šancí, tak budeme dostávat ještě více branek než v tomto zápase. U některých hráčů jsem postrádal větší snahu a hlavně chuť zabojovat. Černou tečkou byl nesmyslný zákrok Šídla.