14.11.2015 TJ Sokol Újezdec – 1. FCV Přerov B 1 - 0, pol. 1 – 0

Základní sestava: Vaculík, Jančovič, Lecián, Kovář, Vrána, Perutka, Zbožínek, Václavíček, Číhal, Jurečka, Fikr

Náhradníci: Jiříček, Zouhar, Pala, Kolomazník
Prvních 20. minut se hrál většinou pěší fotbal s minimem šancí a střel, i když jsme byli o něco více aktivní než náš soupeř. My jsme branku soupeře ohrožovali auty Václavíčka do vápna, ale nedokázali jsme těchto šancí využít. Ve 25. minutě zakončil pěknou individuální akcí Fikr střelou mimo ve velmi nadějné pozici. Ve 26. minutě jsme konečně využili aut Václavíčka, který do brány prodloužil Lecián, 1:0. Ve 33. minutě se Václavíček s Fikrem narazili míč a Václavíčkova střela šla mimo.

V úvodu druhé půle našel v 51. minutě Jurečka ve vápně Fikra, ale ten brankáře hostí neprostřelil. Od této chvíle jsme soupeřovu branku vážněji neohrozili. V posledních minutách čaroval Vaculík, který nejméně ve třech případech s vypětím všech sil zabránil vstřelení gólu.

Hodnocení: V hodně pozměněné sestavě jsme nastoupili s odhodláním v utkání uspět. Všichni hráči bez výjimky na hřišti nesmírně bojovali, kdy svou bojovností a hladem po vítězství svého soupeře předčili. Dobrý výkon na hranici obětování předvedl Číhal, který ač přes tréninkové manko a bolesti, bojoval až do závěrečných minut, kdy ho vystřídal Kolomazník, který pospíchal z práce, aby stihl alespoň pár minut. Všem hráčům děkuji za jejich předvedený výkon.