Příprava 6.3.2016 TJ Sokol Újezdec - TJ Sokol Pavlovice 2 - 0, pol. 2 – 0

Základní sestava: Sova, Petráš, Kovář, Jančovič, Slaměník, Koukal, Lecián, Václavíček, Di Cuia, Perutka, Fikr
Náhradníci: Jurečka, Kobliha, Kolář , Číhal
Do prvního přípravného utkání roku 2016 jsme nastoupili s velkou chuti. 1. poločas se hrál převážně na půlce soupeře a do žádné vážné šance jsme ho nepustili. Postupně jsme se dostávali i do brankových příležitostí. Při jedné z nich vyslal Nicola Di Cuia míč do pokutového území na nabíhajícího Fikra, který velkým důrazem poslal míč do sítě,1:0. Běžela 22 minuta. Následně jsme se dostávali častěji před branku soupeře, ale v prvním poločase už jsme se neprosadili.
Druhý poločas doznal několik změn v našem mužstvu. Na druhou branku se čekalo do 73 minuty, kdy centr koblihy nekompromisně poslal hlavou míč Jurečka. Soupeř si ve druhém poločase vytvořil několik brejkových situací, ale ani jednou se mu nepodařilo skórovat.

Hodnocení: Myslím si, že jsme odehráli dobré utkání a jsem rád, že i za rozhodnutého stavu jsme bojovali až do konce.

Ferdinand Kadlčík, trenér