9.4.2016 TJ Sokol Újezdec z. s. – FK Troubky z. s. 2 - 1, pol. 1 – 0

Základní sestava: Sova, Slaměník, Kovář, Lecián, Vrána, Zbožínek, Petráš, Prachniar, Dicuia, Václavíček, Fikr

Náhradníci: Koukal, Jančovič, Perutka, Kolomazník

Utkání se pro nás nevyvíjelo moc dobře. Nabídli jsme soupeři velkou šanci, kdy při naší malé domů šel hostující hráč sám na branku, jenže dnes výborný Sova, ho vychytal. Vzápětí se na druhé straně ocitl v individuálním průniku Václavíček, obešel dva protihráče, ale bohužel se mu nepodařilo trefit branku. Chvíli na to přišel pro nás smolný moment. Václavíček ve výskoku v souboji o míč zasáhl protihráče rukou a rozhodčí mu udělil druhou žlutou kartu a následně červenou. To běžela 31 minuta utkání. Tento zápas jsme chtěli vyhrát a i v deseti jsme hráli nadále útočný fotbal. Ve 38. minutě se Fikr řítil sám na brankáře, ale bohužel branku nedal. Tu jsme dali hned o tři minuty později, Slaměník přímo z rohu zakroutil míč do branky a s přispěním hostujícího brankáře nás poslal do vedení, 1:0.

Na začátku druhého poločasu v 54 min. soupeř srovnal skóre po rohovém kopu, kdy jsme nechali hlavičkovat úplně osamoceného hráče v pokutovém území. I v deseti jsme nadále bojovali o vítězství a v 58 min. napřáhl z dobrých 25 metrů Petráš a umístěnou střelou k tyči dal naši vítěznou branku, 2:1.

Hodnocení: Jsem nesmírně rád, že jsme tento zápas zvládli a odčinili krutou porážku z minulého utkání. Kluci i v deseti bojovali a zaslouženě jsme vyhráli. Mrzí mě ale, že jsme si vypracovali několik stoprocentních brankových příležitostí a ani jednu z nich jsme bohužel neproměnili.