4.6.2016 TJ Sokol Čekyně – TJ Sokol Újezdec 5 - 4, pol. 2 – 3

Základní sestava: Kovář, Slaměník, Lecian, Šídlo, Koukal, Pořízek, Jančovič, Václavíček, Kolomazník, Dicuia, Smékal
Náhradníci: Perutka, Jurečka

Nesehráli jsme dobré utkání. Oproti tomu minulému jsme museli udělat několik změn na určitých postech a to bylo znát. Především v obranné fázi jsme hodně propadli. První poločas jsme začali hodně aktivně směrem dopředu a vypracovali si několik dobrých brankových příležitostí. Hned třikrát se nám podařilo skórovat. A to ještě pár slibných akcí zůstalo nevyužito. Zato v obraně jsme hráli pozorně jen do první branky soupeře.

Do druhého poločasu jsme nastoupili za stavu 3:2 pro nás. Jenže to co jsme začali hrát od 46. min. bylo zcela nepochopitelné. Nepřihráli jsme si míč, měli jsme špatný pohyb a dělali jsme hrubé chyby v obraně. Soupeř nás za to trestal. Dal tři branky a poprvé na jaře vyhrál.

Hodnocení: Jsem zklamaný. Především mě mrzelo, jak jsme přistoupili ke druhému poločasu, kdy soupeř převážně hrozil z brejků a my si s tím nedokázali poradit. Nezbývá než na tento zápas zapomenout a připravit se na ten poslední v této sezóně, kdy doma hostíme Kostelec na Hané. Tímto bych rád pozval všechny příznivce fotbalu, aby nás přišli podpořit a oslavit, myslím si, úspěšnou sezónu.