20.8.2016 Němčice nad Hanou – TJ Sokol Újezdec 3 - 1, pol. 2 – 0

Základní sestava: Sova, Slaměník, Lecián, Kovář, Vrána, Kolomazník, Pelikán, Václavíček, Di Cuia, Šulák, Fikr

Náhradníci: Číhal, Jurečka, Kobliha, Kolář

Po úvodním oťukávání se v 8. minutě do první šance dostali domácí, ale Sovu neprostřelili. Ve 12. minutě už byli domácí úspěšní a svou šanci proměnili, 1:0. V 17. minutě byli úspěšní i podruhé, 2:0. Ve zbývající části poločasu bylo na hřišti jen jedno mužstvo a domácí.

Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem lépe. V 50. minutě Šulák v nadějné pozici mířil jen do brankáře domácích. V 54. minutě šla střela Václavíčka těsně vedle tyče. Od 62. minuty do 68. minuty jsme za nesportovní chování (řeči, zakopnutí míče) inkasovali 5 žlutých karet, kdy ta poslední za faul Pelikána byla jeho druhá. Po vyloučení jsme byli jasně lepším týmem než domácí, což v 77. minutě přineslo po pěkné akci Di Cuii se Slaměníkem snížení Václavíčkem 2:1. V závěru utkání, kdy jsme se snažili o vyrovnání, se domácí dostali do dvou vyložených šancí. Tu první výtečně zlikvidoval Sova. Druhou v 87. minutě domácí proměnili 3:1.

Hodnocení: V prvním poločase jsme nepodali výkon jako v minulém zápase. Druhý poločas jsme se zlepšili, ale na body to nestačilo.