9.9.2017 SK Radslavice - TJ Sokol Újezdec 1 : 1 (PK 5:6), poločas 0 : 0

Základní sestava: Sova, Kovář, Pelikán, Klimek, Zývala, Mazur, Vrána, Zelený, Fabián, Koukal (46´), Stokláska Náhradníci: Zwesper (46´)

V tomto zápase trenér udělal změnu. Za zraněného Jančoviče doplnil ke Kovářovi a Pelikánovi Klimka a myslím si, že to byl dobrý tah. Po bezbrankovém prvním poločase v 52. minutě fauloval Stoklásku domácí hráč a pokutový kop zkušeně proměnil Pelikán. V 55. minutě po naší hrubé chybě domácí vyrovnali. Každé z družstev chtělo „urvat“ body, takže o drsné zákroky nebyla nouze. Rozhodčí však byli přesvědčeni, že 1 penalta na zápas je až až a tak další 2 pro nás nepískli. Následovaly pokutové kopy, kde jsme byli úspěšnější. Naši hoši bojovali, tak jako ve všech předchozích zápasech. Mohli bychom víc střílet.

Chybí nám trošku štěstíčka.