Aktuality 29.7.2011

V pátek 29. července 2011 se uskutečnilo přípravné utkání před začátkem fotbalové sezóny 2011/2012. Naším soupeřem byl Sokol Bělotín. Naši hráči se evidentně na zápas těšili a i když hráli s týmem, který hraje vyšší soutěž, rozdíl vidět nebyl. V 16. minutě jsme sice prohrávali 0 - 2, ale do konce prvního poločasu jsme vyrovnali, ve 39. minutě se trefil Tomáš Šídlo, ve 45. minutě Radim Slaměník. Na začátku 2. poločasu jsme šli do vedení brankou Martina Václavíčka 3 - 2. V 59. minutě hosté vyrovnali, v 73. minutě Tomáš Šídlo z pokutového kopu zvýšil na 4 - 3, v 75. minutě hosté vyrovnali také z pokutového kopu na 4 - 4. Poslední gól a tím i vítězství domácích zajistil opět Martin Václavíček. Konečné skóre 5 - 4.