Muži 28.8.11 Sokol Pavlovice - TJ Sokol Újezdec

Střelci: domácí - Václavíček Martin (26 min), Jančovič Jakub (54 min.), Lecián Libor (77 min.)

Karty: 33 min. ŽK Lecián Libor

Komentář k zápasu: bývalý předseda a fanoušek TJ Sokol Újezdec Stokláska Jan - "Po rozpačitém začátku a hrubých chybách v obraně, které vyústily v pokutový kop, který vynikajícím způsobem brankař zlikvidoval, naše mužstvo převzalo iniciativu a do poločasu střelilo branku. Celková převaha vyústila v konečný výsledek 0 - 3, i když se mohlo střelit více gólů. Soupeře jsme přehráli." Na otázku "Kdo byl nejlepší hráč?", byla odpověď: "Nejlepší hráč ..., těžko hodnotit. Řekl bych od vynikajícího brankaře, přes střed obrany, který hrál nad svůj průměr, vynikající zálohu, kterou držel Martin Václavíček až po výborný útok Tomáše Jiříčka."

Několik momentů na videu:

Fotogalerie ze zápasu je zde.