Začátek sezóny mladší a starší přípravka

Mladší i starší přípravka začala zápasovou sezonu tuto sobotu (20.8.2016) na turnaji v Horní Moštěnici. Velice úspěšně prošla turnajem mladší přípravka, která vybojovala 1. místo, když porazila všech svých 7 soupeřů s uctihodným skóre 35:1. Jedinou branku jsme obdrželi až v posledním zápase s Tovačovem.

Starší přípravka bojovala na turnaji bez střídání a v oslabené sestavě, mezi 10 účastníky, za skvělý výkon vybojovala 8. místo.

V neděli jsme se s mladší přípravkou zúčastnili dalšího turnaje v Lipníku nad Bečvou. Počasí nám tento den moc nepřálo, ale i přesto kluci zabojovali a po skvělých šesti zápasech, kdy jen jednou prohráli s pozdějším vítězem Hodonínem (1:4), si odvezli medaile za 2. místo.

Tento víkend byl tak pro nás velice úspěšný a jak děti, trenéři, tak i rodiče a ostatní fanoušci jsme si ho skvěle užili.

Následující víkend nás čekají 2 turnaje. První se odehraje v sobotu 27.8.2016 u nás v Újezdci a soupeři nám budou týmy Radslavic, Horní Moštěnice a Kozlovic. Jde o turnaj nejmladší přípravky, tedy ročníky 2009 a mladší.

Druhý turnaj se koná v neděli 28.8.2016 v Radslavicích a je pro starší přípravku (2006 a mladší).

Oba turnaje začínají v 9:00 a budou končit cca kolem 12.hodiny.

Radim Dočkalík

Přípravka