27.4.2013 TJ Sokol Újezdec - TJ Sokol Hustopeče nad Bečvou

"Úvod zápasu byl z naší strany povedený. Velmi dobrý pohyb, pěkné kombinační akce, které v 7. minutě po přesném centru Slaměníka na Václavíčka zakončil přesnou ranou k tyči Liška 1:0. I po vstřeleném gólu jsme hráli velice aktivně. V 15. minutě neprostřelil po zpětné přihrávce Zacha bráníci hráče Šidlo. V 21. minutě z pravé strany přesně odcentroval Slaměník a Václavíček ranou z voleje nedal brankáři šanci 2:0. V 31. minutě Slaměník ukázal i svou slabší stránku, kdy u rohového praporku na půli soupeře zbytečně fauloval a viděl žlutou kartu. V 36. minutě z pravé strany centroval Pořízek a Václavíček přesně zakončil 3:0. V 37. minutě po hrubém faulu na Smékala ukázal rozhodčí oběma aktérům žlutou kartu (Smékal za kopnutí míče proti soupeři). V 45. minutě jsme zbytečně inkasovali i my, kdy střela z 20 metrů zapadla pod břevnou naší branky.
Do druhého poločasu nastoupil Stavař místo zraněného Ševčíka. Ihned od začátku druhého poločasu, jakoby se hrál jiný zápas. Přestali jsme být aktivní a soupeř byl na naší polovině daleko častěji. V útoku jsme neudrželi míč, přestala nám trochu hrát záloha. Míče od obránců odcházeli později než bylo potřeba. I přesto jsme měli další šance ke vstřelení branky. V 70. minutě pořízek minul branku. V 76. minutě Pořízek v těžké pozici překopl bránu i síť za ní. V 90. minutě Liška překopl z malého vápna branku.

Hodnocení: První poločas byl z naší strany velmi kvalitní. Hráči byli aktivní, dařila se kombinace a využili jsme tři šance ke vstřelení gólu. Bohužel jsme se nevyvarovali chyby v závěru poločasu a umožnili soupeři snížit. Druhý poločas byl o hodně slabší, kdy jsem soupeři nechali hodně prostoru." Josef Stokláska, trenér

Sestava: Ševčík, Slaměník, Smékal, Jančovič, Skácel, Zbožínek, Václavíček, Liška, Zach, Šidlo, Pořízek.
Náhradníci: Jurečka (80. min. za Pořízka), Kolomazník (72.min za Šidla), Číhal, Černošek, Zouhar, Stavař (46. min. za Ševčíka).