Námořnický piknik

Změna termínu!!!

Těšíme se na Vás
296195065 4856098057825581 6831856839530149675 n

 

Aktuální výsledky 21. týden 2022

 

MUŽI – 1. B, sk. A

kolo

 den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

26.

so

26.3.

15.00

Újezdec

Sokol Opatovice

0 : 2

14.

so

2.4.

15.30

Sokol Tovačov

Újezdec

0 : 1

15.

so

9.4.

15.30

Újezdec

Sokol Klenovice

2 : 3

16.

ne

17.4.

16.00

SK Radslavice

Újezdec

3 : 1

17.

so

23.4.

16.00

Újezdec

Sokol Vrchoslavice 1946

4 : 2

18.

ne

1.5.

16.30

Sokol Kovalovice

Újezdec

1 : 0

19.

so

7.5.

16.30

Újezdec

FC Želatovice B

1 : 5

20.

ne

15.5.

16.30

Sokol v Pivíně

Újezdec

3 : 1

21.

so

21.5.

17.00

Újezdec

Sokol Otaslavice

4 : 3

22.

ne

29.5.

17.00

FK Troubky

Újezdec

 

23.

so

4.6.

17.00

Újezdec

Sokol Horní Moštěnice

 

25.

ne

19.6.

10.00

Sokol Ústí B

Újezdec

 

 

 

průběžné Výsledky  

 

Pořadí

Družstvo

Skore

Body

1.

Sokol Kovalovice

58 : 27

49

2.

Sokol Opatovice

52 : 30

39

3.

FC Želatovice B

68 : 47

39

4.

SK Radslavice

47 : 27

39

5.

Sokol v Pivíně

56 : 37

39

6.

Sokol Klenovice

46 : 42

33

7.

Sokol Otaslavice

43 : 43

33

8.

Sokol Horní Moštěnice

33 : 32

32

9.

Sokol Tovačov

46 : 51

23

10.

Sokol Újezdec

38 : 53

20

11.

Sokol Ústí B

28 : 55

18

12.

Sokol Vrchoslavice 1946

30 : 74

17

13.

FK Troubky

28 : 52

15

                            

 

Mladší  žáci – OP, sk. A

kolo

 den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

10.

15.4.

10.00

1. FC Viktorie Přerov

TJ Sokol Újezdec

4 : 1

11.

ne

24.4.

11.00

TJ Sokol Újezdec

FK Slavoj Kojetín

5 : 2

12.

ne

1.5.

11.00

FK Troubky

TJ Sokol Újezdec

2 : 5

13.

so

7.5.

13.00

TJ Sokol Újezdec

TJ Sokol Tovačov

4 : 0

15.

so

21.5.

13.30

TJ Sokol Újezdec

Tělocvičná jednota Vlkoš

4 : 1

16

so

28.5.

13.30

FC Beňov

TJ Sokol Újezdec

 

17.

ne

5.6.

10.00

FK Brodek u Přerova

TJ Sokol Újezdec

 

18.

ne

12.6.

13.30

TJ Sokol Újezdec

TJ Horní Moštěnice

 

Průběžné pořadí po posledním odehraném kole – 3. místo, 26 bodů.

 

Starší  žáci – OP, sk. A

kolo

 den

datum

začátek

Domácí

Hosté

Výsledky

10.

ne

17.4.

13.30

FC Beňov/TJ Újezdec

FC Želatovice

6 : 3

12.

so

30.4.

13.30

FC Beňov/TJ Újezdec

FK Lipník n. Bečvou

3 : 3

13.

ne

8.5.

10.00

TJ Sokol Dolní Újezd

FC Beňov/TJ Újezdec

1 : 12

14.

ne

15.5.

13.30

FC Beňov/TJ Újezdec

TJ Sokol Čekyně

3 : 0

15.

so

21.5.

10.00

FK Slavoj Kojetín

FC Beňov/TJ Újezdec

1 : 6

16.

ne

29.5.

13.30

FC Beňov/TJ Újezdec

TJ Horní Moštěnice

 

17.

ne

5.6.

13.45

TJ Sokol Ústí

FC Beňov/TJ Újezdec

 

18.

ne

12.6.

16.00

FC Beňov/TJ Újezdec

TJ Soběchleby

 

Průběžné pořadí po posledním odehraném kole – 2. místo, 31 bodů.

 

Mladší přípravka – OP

 

datum

začátek

hřiště

Soupeř

Výsledky

Ne

15.5.

10.00

Újezdec

Újezdec – 1. FCV U 9 „B“

4 : 7

       

Újezdec – Vlkoš

7 : 4

       

Újezdec - Kozlovice

13 : 1

Ne

22.5.

13.00

Kozlovice

Újezdec – 1. FCV U 9 „B“

7 : 4

       

Újezdec - Vlkoš

5 : 10

       

Újezdec - Kozlovice

4 : 9

So

28.5.

9.30

Vlkoš

Újezdec – 1. FCV U 9 „B“

 
       

Újezdec – Vlkoš

 
       

Újezdec - Kozlovice

 

Ne

5.6.

9.00

1. FCV U9 „B“

Újezdec – 1. FCV U 9 „B“

 
       

Újezdec – Vlkoš

 
       

Újezdec - Kozlovice

 

 

Starší přípravka – OP

 

datum

začátek

hřiště

Soupeř

Výsledky

So

14.5.

10.00

Horní Moštěnice

Újezdec - 1. FCV U9 „A“

6 : 2

       

Újezdec - Beňov

8 : 1

       

Újezdec – Horní Moštěnice

5 : 4

Ne

22.5.

10.00

Újezdec

Újezdec - 1. FCV U9 „A“

10 : 4

       

Újezdec - Beňov

15 : 0

       

Újezdec – Lipník

8 : 6

So

28.5.

11.30

1. FCV U9 „A“

Újezdec - 1. FCV U9 „A“

 
       

Újezdec - Lipník

 
       

Újezdec – Horní Moštěnice

 

So

11.6.

13.00

Beňov

Újezdec - Lipník

 
       

Újezdec - Beňov

 
       

Újezdec – Horní Moštěnice

 

MINI přípravka – OP

 

 

datum

začátek

hřiště

Soupeř

Výsledky

Ne

15.5.

15.45

1. FCV U7

Újezdec – 1. FCV U 7 

4 : 8

       

Újezdec – Pavlovice

3 : 5

       

Újezdec - Troubky

0 : 10

Ne

22.5.

10.00

Troubky

Újezdec – 1. FCV U 7 

7 : 6

       

Újezdec – Pavlovice

1 : 11

       

Újezdec - Troubky

1 : 10

So

28.5.

10.00

Újezdec

Újezdec – 1. FCV U 7 

 
       

Újezdec – Pavlovice

 
       

Újezdec - Troubky

 

Ne

5.6.

10.00

Pavlovice

Újezdec – 1. FCV U 7 

 
       

Újezdec – Pavlovice

 
       

Újezdec - Troubky

 

 

 

V této tiché chvíli

Najdete na nebi novou hvězdičku, svítí malinko do červena a podle toho se pozná, že patří člověku s velkým srdcem. Opustila nás skvělá kamarádka a sektretář klubu. 
Upřímnou soustrast rodině, hodně síly k překonání toho jediného, co nemůžeme nikdy změnit.

Podkategorie