TJ Sokol Újezdec je tradičním účastníkem soutěží od roku 1957. Velký důraz klademe na práci s mládeží, postupné zvelebování areálu, komunikaci s fanoušky a partnery. Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás prosím kontaktovat telefonicky, emailem, případně osobně. Schůze výboru TJ Sokol Újezdec jsou zpravidla každé úterý od 17:00.

Pro návštěvníky je v areálu připravena možnost následujícího vyžití.

Občerstvení

Díky sezónní restauraci, kterou s láskou a péčí provozuje Radomil Lepič si můžete vychutnat nejen osvěžující nápoje a nejrůznější pochutiny, ale a to v herních dnech mistrovských zápasů mužů a při zvláštních příležitostech i vyhlášenou teplou kuchyni.

restaurace

Tombola

Pro návštěvníky mistrovských utkání mužů bývá připravena tradiční poločasová tombola. Šance na výhru je poměrně veliká, většinou se losují hned tři věcné ceny.

tombola

Merchandising

Vybavte se na sezónu některým ze suvenýrů TJ Sokol Újezdec. Nákupem si uděláte nejen radost, ale zároveň podpoříte svůj oblíbený fotbalový klub. O aktuální nabídce triček, čepic, šál, odznáčků, atd. se informujte u sekretáře klubu Ing. Ivany Kleinové, případně u dalších členů klubu.

600x200 merchandising

Multifunkční hřiště

postraní multifunkční hřiště nabízí možnost provozování hned několika sportů. Nejčastěji ho využívají zejména milovníci volejbalu, nohejbalu, tenisu a díky jednomu basketbalovému koši i streetballu. Součástí pronájmu je zapůjčení sítě a nohejbalového míče.

Multifunkční hřiště

Dětský koutek

součástí areálu je rovnež dětský koutek s houpačkou, kolotočem a několika dalšími atrakcemi. Dovolíme si upozornit rodiče, ratolesti je třeba hlídat, vstup pouze na vlastní nebezpečí.

Dětský koutek