2.6.2018 Přípravky

V sobotu 2. června odehrály svá mistrovská utkání přípravky na domácím hřišti. Mladší přípravka v 10.30 hodin prohrála 2:20 s 1. FC Viktorii Přerov A. Od 12.30 hodin hrála starší přípravka A proti Ústí a vyhrála 5:1. Soupeřem starší přípravky B byla od 14.30 hodin Horní Moštěnice a tu jsme porazili 8:1.

Přípravky týden č.42

V sobotu 21.10.2017 jsme odehráli poslední, podzimní, domácí zápasy dětských soutěží.

V 10 hodin začal zápas starší přípravky A proti Dolnímu Újezdu. V náš prospěch hrálo více zkušeností a herní praxe a soupeře jsme nepustili během zápasu do žádné nebezpečné akce. V útoku jsme byli při chuti a tak jsme nakonec zvítězili zaslouženě 8:0 (4:0).

Starší přípravka B nastoupila ve 12 hodin proti silným Kozlovicím. Soupeř nás bohužel od začátku dostal pod tlak a i když jsme měli spoustu brejkových šancí, tak jsme ani jedinou nedokázali proměnit. Kozlovice ovšem své šance proměňovaly a i když v obraně propadávaly, tak je podržel skvěle chytající golman. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale nakonec skončil zápas 0:6 (0:4).

Poslední zápas začal ve 14 hodin a nastoupila v něm mladší přípravka proti Kozlovicím. Čekal nás velice vyrovnaný zápas a i přesto, že jsme ve 29. minutě vedli už 5:1, tak se soupeř nevzdal a do 46. minuty otočil na 5:6. Poslední 4 minuty jsme ale zabrali a skóre otočili v náš prospěch 7:6 (3:1).

Radim Dočkalík, vedoucí přípravek

Přípravky týden č.37

V neděli měli odehrát zápasy všechny 3 přípravky.

Starší přípravka "B" začínala v 9:00 na KMK a i když hrála proti stejně starým dětem, tak nedokázala navázat na bojovný výkon z minulého kola. Děti od začátku působily velice ospale, nedoplňovaly se a pokud míč nevážil 5 kg, tak jim chyběla i síla. První poločas jsme prohráli 4:1. Druhý poločas se zlepšil jen trošku, ale i tak už jsme nedokázali průběh zápasu otočit a nakonec jsme prohráli 8:5.

V 10:30 se postavila mladší přípravka dětem na Viktorce, za kterou nastoupili 2 kluci a zbytek holky. Nás přijeli doplnit 2 kluci, kteří hráli před tím na KMK. Zápas se od začátku vyvíjel lépe pro nás a mezi střelce se zapsalo hned 6 hráčů. Děti si skvěle plnily obrané úkoly, podržel nás brankář a tak jsme nakonec zvítězili 13:4.

Poslední zápas měla odehrát starší přípravka "A" 16:30 v Hranicích. Bohužel po obědě začalo vydatně pršet a po domluvě s vedením Hranic jsme tak zápas zrušili. Náhradní termín se dozvíme v nejbližších dnech.

Start přípravek do nové sezóny

O víkendu nám začala nová sezóna 2017/2018.

První zápas měla starší přípravka B v 9 hodin v Brodku pod vedením trenéra Jana Stoklásky. Jelikož jsou kluci na sebe zvyklí z předešlých let, tak jsme věřili, že se jim bude dařit. Za sebe musím říct, že jsem nečekal tak hladký průběh utkání. Kluci vyhráli první poločas 0:5, navzájem si pomáhali a ještě je v brance podržel golman, který za sebe nepustil jedinou střelu. V druhém poločase kluci ještě trošku přidali a nakonec vyhráli 0:11.

Další zápas v tomto dni odehrála starší přípravka A pod vedením trenéra Josefa Maňáka. Tento tým je složený ze 4 kluků, kteří spolu hráli minulou sezónu a je doplněn o další hráče, kteří hráli předešlou sezónu v mladší přípravce. Je potřeba se ještě dost sehrát, ale i tak věříme, že to bude šlapat. Jelo se tedy na 16:30 do Opatovic. První poločas skončil 6:3 pro domácí. Ve druhé půli se provedlo pár změn. Hráči zabojovali a nakonec skončil zápas 9:6 pro domácí. Velice dobrý výsledek, který nás určitě nastartuje ještě k lepším výkonům a hlavně výsledkům.

V neděli měla nastoupit mladší přípravka v 9:00 v Brodku. Celou noc ovšem pršelo a ráno to nebylo o nic lepší, takže jsme se s domácím vedením dohodli, že zápas odložíme na středu 6.9.2017 na 16:30.
Ve středu dohrávala naše mladší přípravka zápas v Brodku. Na poslední chvíli jsme dostali omluvenku a narychlo doplňovali sestavu. Přijel Štěpán Kubík a během zápasu jsem ho několikrát chválil. Za mě byl včera jeden z nejlepších na hřišti.V prvním poločase jsme domácí zaskočili a po pěkných akcích jsme vedli 2:5. Do druhého poločasu jsme vystřídali brankáře a posílili útok, který ovšem nebyl tak ofenzivní jako v prvním poločase. Domácí skóre otočili na 6:5 a až v závěru nás zachránil 4. gól Fildy Dorazila, takže jsme uhráli krásnou remízu 6:6. S výkonem i výsledkem jsme spokojení.

Odkaz na moc krásné fotky nám poslali ze sobotního utkání starší přípravky B v Brodku:

FKBrodekuP.-S.jezdec-mladci.FotoJanTeimer.XX2
FKBrodekuP.-S.jezdec-mladci.FotoJanTeimer.XX9

19.8.2017 turnaj mladší přípravky v Beňově

IMG 4491

Fotbalová sezóna začne příští týden i našim nejmenším. V letošním ročníku máme dvě starší přípravky a jednu mladší.

V sobotu 19.8.2017 se konal turnaj mladší přípravky (2009 a mladší). Byli jsme pozváni na poslední chvíli, protože vypadl jeden tým. Všichni rodiče zareagovali velice rychle a tak jsme složili tým deseti dětí a vyrazili.
Prvním soupeřem nám byl tým Vlkoše. Branky padaly pouze v prvním poločase, který se nám nevydařil a proto jsme prohráli 2:4. V druhém zápase jsme udělali změnu v bráně, kdy jsme takticky znejistěli soupeře naším mladým/malým brankářem (Matěj Šálek - 2012). Druhou změnou bylo postavení Jeni Stoklásky do útoku, který hned po 10 vteřinách rozjel brankostroj. Ve 3. minutě už jsme po jeho brankách vedli 3:0. Nakonec zápas dopadl 7:2. Ve třetím zápase nás čekal atraktivní zápas s domácím Beňovem. Skóre se každou chvíli měnilo (1:0, 1:2, 3:2). Vítěze nakonec určily až penalty, protože zápas skončil 3:3. Do brány se postavil Jeňa Stokláska a skvěle chytil 2 pokutové kopy. V posledním zápase nás čekal pozdější vítěz, mužstvo Břestu. Tento zápas jsme bohužel prohráli, ale i tak jsme si odvezli ceny a medaile za krásné třetí místo. Děti předvedly skvělé výkony a věřím, že si turnaj užily. Nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen Matěj Šálek z TJ Sokol Újezdec.

Přípravka zakončila sezónu 2016/17

30.6.2017 jsme oficiálně zakončili úspěšnou sezónu. Je škoda, že se závěrečného tréninku nemohly zúčastnit všechny děti. Program se určitě líbil všem. Děti na začátku tréninku dostaly medaile a odznaky za vzornou reprezentaci TJ Sokol Újezdec. Ti kteří nedorazili si je můžou vyzvednout na prvním tréninku. Potom už nás čekala jen zábava. Zahráli jsme si bingo, které bylo velice dramatické a mělo velkou hlasitou odezvu :) následovaly penalty (rodič + dítě) a na závěr se odehrál zápas děti proti rodičům :) Po fotbálku už nás čekala jen volná zábava a občerstvení, o které se postaraly především některé maminky a u udírny pár tatínků z Větrné :) Z hřiště nás kolem 8 hodiny vyprovodil déšť, který okořenila jedna krásná duha, doprovázená druhou. Když už nám bylo chladno, tak jsme dali volume doprava a zahřáli se skotačením a skákáním u repráků :D Věřím, že jste si užili nejen tento den, ale celou sezónu :)

Úplným závěrem této sezóny byl sobotní (1.7.2017) miniturnaj na hodech ve Vlkoši. Děti zde odehrály 2 utkání, které obě vyhráli a odvezli si zlaté medaile za první místo. Po tomto turnaji se na místním hřišti odehrálo utkání žen (vdané - svobodné). Dam z Vlkoše dorazilo málo a tak tým svobodných doplnily 2 Bagařky (Jana Koblihová a Kamila Jangotová). Tým v zápase vedla Jitka Stoklásková :) Opět skvěle prožité odpoledne.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem rodičům, prarodičům a známým, kteří nás chodí podporovat a pomáhají kdykoliv je potřeba. Úspěchem celého kolektivu je ocenění v kategorii nejlepší trenér mládeže OFS Přerov, které je zásluhou Vás všech. Dárkový poukaz v hodnotě 1 200,- Kč použijeme na pomůcky pro trénování.

Pro tuto sezónu je to vše. Užijte si volno, děti prázdniny a zase v srpnu se ozveme.

Za trenéry mládeže
TJ Sokol Újezdec
Katy

Zakonceni sezona pripravka

3.6.2017 starší přípravka v Křenovicích, mladší přípravky doma proti Viktorii

V sobotu jsme odehráli poslední soutěžní domácí zápasy toho ročníku. Pro starší přípravku to byl závěrečný zápas celé sezóny.

První zápas dne odehrála mladší přípravka "B" proti Viktorii "A". V zápase plném gólů jsme stále jen dotahovali, ale nedotáhli. V závěru, kdyby bylo skóre 8:11, tak jsme neproměnili dvě vyložené šance a místo aby bylo 10:11, tak soupeř 2x rychle za sebou potrestal naši nedůslednost a před závěrečným hvizdem přidal ještě jednu branku. Výsledek zápasu nakonec byl 9:14. Nejlepším a nejbojovnějším hráčem našeho týmu byla Peťa Vjatráková, která každý zápas maká do poslední minuty.

Druhý zápas odehrála mladší přípravka "A" proti týmu Viktorie "C". Při rozcvičení měl trenér Jeňa obavy, protože hráči soupeře byli minimálně o půl hlavy větší než naši kluci. Výkonem na naše borce ovšem nestačili. Dobře jsme napadali, soupeře zatlačili a soupeř si za celé utkání vstřelil 4 vlastní góly. První poločas skončil 7:1. V druhém poločase kluci trošku polevili, ale v bráně je podržel Samuel Vyroubal, který předvedl pár skvělých zákroků. Závěrečné skóre bylo 12:1.

Poslední zápas dne odehrála starší přípravka proti prvním Křenovicím, které dorazily pouze s jednou pětkou a protože bylo opravdu horko, tak jsme soupeři vyhověli a dělali větší pauzy na občerstvení. I když neměl soupeř nikoho na střídání, tak ukázal svou sílu a naše kluky skoro k ničemu nepustil. Poločas byl 0:3 a hned po poločase přidal soupeř další branku. Naše kluky dostal do hry odkop Davida Baďury, který kousek před polovinou hřiště kopl do balónu a ten proklouzl až do brány. Za pár minut na to jsme snížili na 2:4 a vypadalo to, že budeme bojovat o lepší výsledek. Soupeř už nás bohužel k ničemu nepustil a pro změnu přidal další 4 branky. Konečný výsledek 2:8.

Sobota 27.5.2017

V sobotu jsme zažili další fotbalový maraton. Přivítalo nás slunečné počasí, takže to vypadalo na skvělý den.

Dopoledne v 10:30 hod. nastoupila minipřípravka (2010, 2011 a 2012) v přípravném zápase proti Horní Moštěnici. Většina dětí ze zápasů odcházela spokojená, protože si po dlouhé době zahráli proti své věkové kategorii a nasázeli spoustu branek. Zápas sice skončil 11:19 pro Horní Moštěnici, ale pro nás účel splnil. Poděkovat bych chtěl ještě Jirkovi Kubíkovi, který zařídil nanuky a taky rodině Benešů, kteří pravidelně zásobují naši bonbónovou pokladnu.

Ve 13:00 hod. začal zápas mladší přípravky "A", která nastoupila proti Křenovicím. Skóre zápasu, k překvapení všech, otevřel soupeř. Potom ale kluci zabrali a od té doby na hřišti dominovali právě oni. Soupeři už nedovolili vstřelit branku a do jeho sítě nasypali 13 gólů. Závěrečné skóre tedy bylo 13:1.

Starší přípravka přivítala na našem hřišti od 14:30 hod. mužstvo Čekyně. Kluky doplnilo 7 hráčů z mladší přípravky. V prvním poločase se skvěle předvedl Samuel Vyroubal, který se postaral o všechny branky domácích (5:1). Ve druhém poločase soupeř trošku zabral, ale naši kluci zápas kontrolovali a nakonec zvítězili 8:3.

zdroj: Zpravodaj_13-2016-17