14.5.2016 TJ Sokol Újezdec. – TJ Haná Nezamyslice 2 - 0, pol. 1 – 0

Základní sestava: Sova, Slaměník, Kovář, Lecián, Vrána, Zbožínek, Jančovič, Dicuia, Koukal, Kolomazník, Fikr

Náhradníci: Pořízek, Šídlo

V dalším mistrovském utkání jsme chtěli navázat na dobré výsledky z předchozích dvou venkovních utkání. Hned v úvodu jsme se tlačili hodně dopředu a ve 13 min. jsme dali první branku utkání. To když Jirka Kolomazník důrazně přešel přes hostujícího obránce a přihrál do uličky nabíhajícímu Fikrovi, který nedal brankáři žádnou šanci 1:0. Po této brance jsme se zklidnili a snažili držet míč, ale moc se nám to nedařilo. Ztráceli jsme zbytečně míče a soupeř se začal více prosazovat dopředu. Naštěstí si žádnou velkou brankovou příležitost nevypracoval.

Do druhého poločasu jsme šli s jasným úmyslem nepouštět soupeře do žádné šance a využít každé situace k rychlému brejku. Jednu z nich se nám podařilo využít v 60 min., kdy dobře zabojoval Kolomazník v rohu hřiště, přihrál Fikrovi, který posunul volnému Jančovičovi a ten pěknou střelou kolem brankáře přidal druhou branku 2:0. Hosté se snažili zápas zdramatizovat, ale ani jednu ze dvou dobrých příležitostí nevyužili.

Druhý poločas se hrál převážně na naší půli a až na pár závarů v pokutovém území jsme už soupeře do žádné velké šance nepustili.

Hodnocení: Jsem rád, že se nám toto utkání podařilo zvítězit a připsat si do tabulky velmi důležité tři body.