Fotbalový víkend 24.9. – 25.9.2016

Mladší přípravka B

1. FC Viktorie Přerov A – TJ Sokol Újezdec B 5 : 15, pol. 3 : 10
Mladší přípravka „B“ předehrávala své utkání již v pondělí, když jsme na svém hřišti přivítali Viktorii Přerov „A“. Hráči svou hrou překvapili nejen rodiče, ale hlavně soupeře, který před zápasem vypadal velice sebejistě. Zápas skončil skvělým výsledkem 15:5.

Mladší přípravka A

1. FC Viktorie Přerov C – TJ Sokol Újezdec A 9 : 16, pol. 4 : 9
„Tým „A“ pro změnu zavítal na hřiště Viktorie, kde se utkal s mužstvem Přerova „C“. Po parádním úvodu nakonec kluci vyhráli 16:9 a mohli slavit již čtvrtou výhru v této sezoně. Bez ztráty bodu tak vedou svou skupinu.

Starší přípravka

TJ Sokol Újezdec – TJ Sokol Horní Moštěnice 7 : 3, pol. 4 : 2
Sestava: Hermély, Ondriš, Zavadil „K“, Študent, Šindler, Šejba
Starší přípravka přivítala v našem fotbalovém stánku mužstvo z Horní Moštěnice. Jelikož se jedná o naše blízké sousedy, tak bych tohle utkání nazval jako „derby“. Zápas byl v prvním poločase velice vyrovnaný, ale do šaten se odcházelo za stavu 4:2. V druhé polovině domácí ještě přidali další 3 branky a nakonec zvítězili 7:3.

Radim Dočkalík, vedoucí přípravek

Sokol v Pivíně– TJ Sokol Újezdec 2 - 2, pol. 0 - 2

Základní sestava: Sova, Pelikán (70¨), Lecián, Kovář, Vrána, Kolář (46¨), Číhal, Zwesper, Fikr, Řezníček, Kolomazník

Náhradníci: Zelený (46¨), Václavíček (70¨), Kobliha, Šulák

„Bylo to odmakané a takticky dobře odehrané utkání. Jsem rád, že kluci, kteří nastoupili, podali zodpovědný výkon a od vítězství nás dělil jen malý krůček. Ale za bod jsem spokojen.“
Ferdinand Kadlčík, trenér