7.9.2019 TJ Sokol Újezdec – SK Radslavice 3 : 0, pol. 1 : 0

V sobotu 07.09.2019 od 16:00 hod. jsme na domácím hřišti přivítali tým SK Radslavice, který vedl se 14 body tabulku naší soutěže. Nečekal nás jednoduchý zápas a snažili jsme se na něj co možná nejlépe připravit. Oba týmy se musely rovněž vyrovnat s vodou nasáklým trávníkem. Museli jsme se obejít bez stabilní stoperské dvojice. Došlo tedy ke změnám v sestavě. Od začátku utkání jsme chtěli hrát útočný fotbal s vysunutým presingem.

Úvod zápasu nám vyšel a v 10. minutě jsme šli po pěkné kombinační akci z pravé strany do vedení, kdy skóroval náš útočník Martin Skála. Snažili jsme se hrát kombinační fotbal a držet míč na našich kopačkách. Soupeř hrozil převážně ze standartních situací a rohových kopů. První poločas však již další branku nepřinesl.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme být stále aktivní a pokračovat v ofenzivním fotbalu. Toto se nám vyplatilo a v 51. minutě Marek Fabián střelou na zadní tyč navýšil skóre na 2:0. O jedenáct minut později v 62. minutě uklidil centrovaný míč hlavou do soupeřovi branky další náš útočník Jiří Kocfelda a bylo to 3:0. Poté jsme si již výsledek do konce utkání pohlídali a mohli slavit zisk tří bodů.
Potěšilo mě, že oproti předchozímu zápasu v Ústí byl na hřišti úplně jiný tým, který měl chuť hrát fotbal a ne kopanou. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a bojovnost.