Přípravka zakončila sezónu 2016/17

30.6.2017 jsme oficiálně zakončili úspěšnou sezónu. Je škoda, že se závěrečného tréninku nemohly zúčastnit všechny děti. Program se určitě líbil všem. Děti na začátku tréninku dostaly medaile a odznaky za vzornou reprezentaci TJ Sokol Újezdec. Ti kteří nedorazili si je můžou vyzvednout na prvním tréninku. Potom už nás čekala jen zábava. Zahráli jsme si bingo, které bylo velice dramatické a mělo velkou hlasitou odezvu :) následovaly penalty (rodič + dítě) a na závěr se odehrál zápas děti proti rodičům :) Po fotbálku už nás čekala jen volná zábava a občerstvení, o které se postaraly především některé maminky a u udírny pár tatínků z Větrné :) Z hřiště nás kolem 8 hodiny vyprovodil déšť, který okořenila jedna krásná duha, doprovázená druhou. Když už nám bylo chladno, tak jsme dali volume doprava a zahřáli se skotačením a skákáním u repráků :D Věřím, že jste si užili nejen tento den, ale celou sezónu :)

Úplným závěrem této sezóny byl sobotní (1.7.2017) miniturnaj na hodech ve Vlkoši. Děti zde odehrály 2 utkání, které obě vyhráli a odvezli si zlaté medaile za první místo. Po tomto turnaji se na místním hřišti odehrálo utkání žen (vdané - svobodné). Dam z Vlkoše dorazilo málo a tak tým svobodných doplnily 2 Bagařky (Jana Koblihová a Kamila Jangotová). Tým v zápase vedla Jitka Stoklásková :) Opět skvěle prožité odpoledne.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem rodičům, prarodičům a známým, kteří nás chodí podporovat a pomáhají kdykoliv je potřeba. Úspěchem celého kolektivu je ocenění v kategorii nejlepší trenér mládeže OFS Přerov, které je zásluhou Vás všech. Dárkový poukaz v hodnotě 1 200,- Kč použijeme na pomůcky pro trénování.

Pro tuto sezónu je to vše. Užijte si volno, děti prázdniny a zase v srpnu se ozveme.

Za trenéry mládeže
TJ Sokol Újezdec