19.8.2017 turnaj mladší přípravky v Beňově

IMG 4491

Fotbalová sezóna začne příští týden i našim nejmenším. V letošním ročníku máme dvě starší přípravky a jednu mladší.

V sobotu 19.8.2017 se konal turnaj mladší přípravky (2009 a mladší). Byli jsme pozváni na poslední chvíli, protože vypadl jeden tým. Všichni rodiče zareagovali velice rychle a tak jsme složili tým deseti dětí a vyrazili.
Prvním soupeřem nám byl tým Vlkoše. Branky padaly pouze v prvním poločase, který se nám nevydařil a proto jsme prohráli 2:4. V druhém zápase jsme udělali změnu v bráně, kdy jsme takticky znejistěli soupeře naším mladým/malým brankářem (Matěj Šálek - 2012). Druhou změnou bylo postavení Jeni Stoklásky do útoku, který hned po 10 vteřinách rozjel brankostroj. Ve 3. minutě už jsme po jeho brankách vedli 3:0. Nakonec zápas dopadl 7:2. Ve třetím zápase nás čekal atraktivní zápas s domácím Beňovem. Skóre se každou chvíli měnilo (1:0, 1:2, 3:2). Vítěze nakonec určily až penalty, protože zápas skončil 3:3. Do brány se postavil Jeňa Stokláska a skvěle chytil 2 pokutové kopy. V posledním zápase nás čekal pozdější vítěz, mužstvo Břestu. Tento zápas jsme bohužel prohráli, ale i tak jsme si odvezli ceny a medaile za krásné třetí místo. Děti předvedly skvělé výkony a věřím, že si turnaj užily. Nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen Matěj Šálek z TJ Sokol Újezdec.