Start přípravek do nové sezóny

O víkendu nám začala nová sezóna 2017/2018.

První zápas měla starší přípravka B v 9 hodin v Brodku pod vedením trenéra Jana Stoklásky. Jelikož jsou kluci na sebe zvyklí z předešlých let, tak jsme věřili, že se jim bude dařit. Za sebe musím říct, že jsem nečekal tak hladký průběh utkání. Kluci vyhráli první poločas 0:5, navzájem si pomáhali a ještě je v brance podržel golman, který za sebe nepustil jedinou střelu. V druhém poločase kluci ještě trošku přidali a nakonec vyhráli 0:11.

Další zápas v tomto dni odehrála starší přípravka A pod vedením trenéra Josefa Maňáka. Tento tým je složený ze 4 kluků, kteří spolu hráli minulou sezónu a je doplněn o další hráče, kteří hráli předešlou sezónu v mladší přípravce. Je potřeba se ještě dost sehrát, ale i tak věříme, že to bude šlapat. Jelo se tedy na 16:30 do Opatovic. První poločas skončil 6:3 pro domácí. Ve druhé půli se provedlo pár změn. Hráči zabojovali a nakonec skončil zápas 9:6 pro domácí. Velice dobrý výsledek, který nás určitě nastartuje ještě k lepším výkonům a hlavně výsledkům.

V neděli měla nastoupit mladší přípravka v 9:00 v Brodku. Celou noc ovšem pršelo a ráno to nebylo o nic lepší, takže jsme se s domácím vedením dohodli, že zápas odložíme na středu 6.9.2017 na 16:30.
Ve středu dohrávala naše mladší přípravka zápas v Brodku. Na poslední chvíli jsme dostali omluvenku a narychlo doplňovali sestavu. Přijel Štěpán Kubík a během zápasu jsem ho několikrát chválil. Za mě byl včera jeden z nejlepších na hřišti.V prvním poločase jsme domácí zaskočili a po pěkných akcích jsme vedli 2:5. Do druhého poločasu jsme vystřídali brankáře a posílili útok, který ovšem nebyl tak ofenzivní jako v prvním poločase. Domácí skóre otočili na 6:5 a až v závěru nás zachránil 4. gól Fildy Dorazila, takže jsme uhráli krásnou remízu 6:6. S výkonem i výsledkem jsme spokojení.

Odkaz na moc krásné fotky nám poslali ze sobotního utkání starší přípravky B v Brodku: